Mad Rush – pomóż Noopowi uratować planetę

Gier, w których naszym zadaniem jest uratowanie świata przed zagładą, można znaleźć wiele zarówno w AppStore, jak i Android Markecie. Nie ma jednak drugiej takiej produkcji, jak „Mad Rush”, a wszystko dlatego, że nie wcielamy się w niej w rolę dzielnego, umięśnionego żołnierza, tylko w sympatycznego królika sterującego plecakiem odrzutowym.

Zadanie gracza rozpoczyna się w momencie, gdy światem ludzi starają się zawładnąć różnego rodzaju złe zwierzęta, a opór stara się im stawiać na pierwszy rzut oka niewinne wyglądający król o imieniu Noop.

Niestety, nasz główny bohater nie jest w stanie powstrzymać najeźdźców w sposób bezpośredni, dlatego postanawia zorganizować wyścigi na plecakach odrzutowych, których zwycięzca będzie mógł zadecydować o losie świata.

Choć pomysł wydaje się dość dziwny, sam Mad Rush naprawdę jest niezwykle wciągający i zapewnia oryginalną rozrywkę na kilka ładnych godzin. W produkcji studia KrivoRUkoff nie ścigamy się bowiem jedynie po jednej planszy, a do tego wciąż z tym samym rywalem. W sumie to leveli jest dziesięć, a w każdym z nich ścigamy się ze zwierzęciem charakteryzującym się czymś zupełnie innym.Widzimy więc, że gracze Mad Rush naprawdę nie mają powodów do narzekań na nudę.

Poza sporą ilością plansz, jak na grę z nieskomplikowaną fabułą, nie można zapominać też o solidnie przygotowanej i ładnie wyglądającej oprawie graficznej, dzięki której w twór KrivoRUkoff  gra się bardzo przyjemnie. Do tego dochodzą jeszcze także nie najgorsze efekty dźwiękowe  pozwalające nam na poczucie specyficznego klimatu produkcji.

Atutem Mad Rush jest bez wątpienia również dość wygodne – przynajmniej dla nas – sterowanie przy pomocy akcelerometru. Nie należy zapominać też o opcji ulepszania umiejętności naszego króla oraz możliwości dokupowania ciekawych kombinezonów dla niego.

Jeśli chodzi o cenę, to w AppStore za Mad Rush należy zapłacić $0,99.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button