Łowcy Pyszności – gra dla dzieci od Algidy

Łowcy Pyszności to gra z kategorii ,,match 3″, przeznaczona dla dzieci w każdym wieku. Studio Unilever stworzyło 10 poziomów, w których mali zjadacze lodów moją wykazać się swoimi umiejętnościami.

Zadnie polega na zbijaniu poszczególnych lodowych kulek przyczepionych do wafelka przy pomocy łyżki napełnionej określonym smakiem gałki. Sterowanie w grze jest bardzo proste, dzięki czemu nawet najmłodsi lodożercy powinni sobie z nim poradzić.

Po ocenach aplikacji zarówno a AppStore, jak i Google Play można stwierdzić, że gra wyjątkowo spodobała się dzieciom. Nic dziwnego – wszystko jest dokładnie wytłumaczone, język polski znalazł w końcu swoje miejsce, a oprawa audiowizualna jest na przyjemnym poziomie.

W każdym z poziomów odkrywamy coś nowego. Na początku dysponujemy jedynie dwoma kolorami: żółtym i czerwonym. Kiedy pozbędziemy się wszystkich gałek z ekranu, przechodzimy do następnego, już bardziej zaawansowanego levelu. W grze spotkamy się z bonusowymi kulkami, które na przykład powodują zniszczenie ,,zainfekowanej” czekoladą części kulek. Jest to fajna opcja w sytuacji, gdy wszystkie kolory na ekranie są naprzemienne.

Podczas zabawy wafelek się obniża, zmuszając nas do szybszej reakcji. Ostatecznym punktem gry jest dostanie się do lodowego królestwa. Co prawda gra nie jest obszerna, gdyż składa się tylko z 10 plansz, jednak z pewnością będzie to wystarczająca ilość dla małych lodożerców. Każdy z poziomów można poprawić, osiągając wyższy poziom punktowy – to dodatkowa mobilizacja, dzięki której malec spędzi w grze dodatkowe kilkanaście minut.

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button