Legends of Loot – czeka na Ciebie fortuna i wieczna chwała!

Nie boisz się przygód? Jesteś gotów stanąć oko w oko z niebezpiecznymi mumiami, umarłymi faraonami oraz szkieletorami chcącymi odebrać Ci cenne życie? Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco – bez dwóch zdań powinieneś powalczyć o fortunę i wieczną chwałę w grze o nazwie Legends of Loot.

Główną postacią Legends of Loot jest nieznany z imienia i nazwiska chłopak, który pewnego dnia znajduje na ulicy 25-centówkę. Początkowo wspomniany bohater chce wydać znalezione przez siebie pieniążki na hot-doga. Ostatecznie decyduje się jednak powierzyć je czarodziejowi, który obiecuje wieczną chwałę i fortunę każdemu, kto przeżyje niebezpieczną przygodę w czasach starożytności. Oczywiście, to od nas, to jest graczy, zależy, czy rzeczywiście młodziutki chłopak będzie mógł stać się bohaterem czy zginie w walce z najróżniejszymi stworami zamieszkującymi stare grobowce.

Produkcja studia Majesco Entertainment oferuje blisko 100 plansz. Każda z nich jest swego rodzaju labiryntem, w którym przebywają starożytne mumie, obudzeni i wściekli faraonowie, szkielety i tak dalej. Oczywiście, naszym głównym celem jest pokonywanie w walce wspomnianych przeciwników. Na poszczególnych poziomach przyjdzie nam jednak nie tylko popisywać się umiejętnościami fizycznymi, lecz także tymi umysłowymi. Autorzy gry przygotowali bowiem w każdym z labiryntów ciekawe łamigłówki i zagadki, które skutecznie utrudniają przejście  danego poziomu.

Aby efektywnie rozprawiać się z przeciwnikami na kolejnych planszach, w trakcie gry możemy kupować naszemu bohaterowi różnego rodzaju wyposażenie. Wirtualny sklep w grze oferuje, między innymi, tarcze, miecze, hełmy i rękawice. Możemy zatem stroić przyszłego bohatera od stóp do głów. Pod warunkiem, rzecz jasna, że starczy nam na to wszystko funduszy ;).

Oprawa graficzna w Legends of Loot jest miła dla oka. Nie może się na pewno równać się z tymi, które zastosowane zostały w najładniejszych produkcjach na Androida, lecz – na swój dość oryginalny sposób – wygląda całkiem nieźle.

Grę z tego wpisu znaleźć można w Google Play.  Pobranie jej nic nie kosztuje, tak więc jeżeli lubicie tego typu produkcje, powinniście się na nią zdecydować!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button