Kwejk, czyli do epic shit na iOS

kwejkNikomu nie trzeba przedstawiać Kwejka. Prawdopodobnie każdy z nas choć raz w życiu miał styczność z tym bezdennym workiem (często czarnego) humoru internautów. Czy autorzy aplikacji ,,kwejk.pl” na iOS się popisali?

Aplikacja jest bardzo zbliżona do witrynowego Kwejka. Klikamy niebieską ikonkę i mamy wszystko to, czego potrzeba. Wielkim atutem aplikacji jest brak konieczności przewijania stron. Zaczynamy od najnowszego obrazka i przeglądamy tyle Kwejków, ile sił w naszych dłoniach. Aplikacja jest skonstruowana tak prosto, że możemy ją obsługiwać jednym palcem.

Jeśli chodzi o opcje dodatkowe – mamy możliwość podzielenia się obrazkami, gifami i filmami ze znajomymi na Facebooku jednym kliknięciem, bez problemu wysyłamy interesujące nas treści mailem lub smsem. Komentarze oczywiście zasłużyły na specjalnie wydzielone miejsce na pasku dolnym. Problem może się pojawić, gdy chcemy zapisać obrazek na ,,rolce od aparatu” – nie wiem jak w przypadku innych urządzeń, ale Kwejk na iPhone5 oraz na iPad2 informuje, że wystąpił błąd zapisu.

Podsumowując: aplikacja stworzona solidnie. W przeciwieństwie do poprzedniej wersji, przy oglądaniu filmików nie przerzuca nas automatycznie do YouTube – wszystko dzieje się w obrębie jednego okienka.

Jeżeli mam do wyboru przeglądanie Kwejka na stronie internetowej lub w aplikacji iOS – zdecydowanie wybieram to drugie.

Kwejk można pobrać w AppStore za darmo.

Ocena appsblog.pl: 9/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button