Która apka najskuteczniej poprawi wydajność naszego smartfonu?

W najnowszym odcinku „Operacji: Aplikacji!”  Angelika zaprezentowała kolejne cztery apki. Zaczęła od programu Daily Yoga, przygotowanego z myślą o wszystkich, którzy chcieliby spróbować tego modnego ostatnio sportu.

Podobno dzięki tej aplikacją poczujemy się jakbyśmy mieli osobistego trenera jogi. Jej twórcy przygotowali dla nas dziewięć darmowych sesji treningowych wzmacniających różne części ciała i obejmujących zupełnie inne ćwiczenia. Kto wie, może właśnie nadszedł czas, żeby zostać joginem?

Sequence 01_4
Następnie Angelika opowiedziała o naszej rodzimej produkcji, czyli NamNam. Jest to nowo powstały mobilny serwis dla wszystkich fanów jedzenia i gotowania. Pozwala nam nie tylko poznawać przepisy pozostałych użytkowników, ale przede wszystkim dzielić się z innymi własnymi kulinarnymi pomysłami.

A na zakończenie odcinka, jak zwykle, pojedynek. Przez nasze smartfony przewija się masa aplikacji i zdarza się, że urządzenia zaczynają po prostu działać wolniej. Dzieje się tak zwykle przez nadmiar programów pracujących w tle oraz mnóstwo niepotrzebnych plików zaśmiecających pamięć podręczną. Angelika spróbowała rozwiązać tego typu problemy za pomocą dwóch apek – GO Cleaner & Task Manager oraz Clean Master. Który z programów okazał się bardziej skuteczny?

Zobacz nowy odcinek pod tym linkiem, a już w przyszłym tygodniu będą na nas czekały kolejne aplikacje! Miłego oglądania!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button