Kolejne promocje w AppStore

Weekend się zaczyna, a na dworze wiatr, deszcz i burze. Co robić w takiej sytuacji? Odpowiedź jest oczywista – usiąść wygodnie w fotelu, wziąć do ręki swoje urządzenie mobilne z iOS-em i trochę się rozerwać. A gdy nie mamy nic ciekawego zainstalowanego? Wtedy na pewno warto odwiedzić AppStore, które w ten weekend pełne jest naprawdę interesujących okazji cenowych.

Na ten weekend najwięcej promocji z całą pewnością przygotowała ekipa  Crescent Moon Games. Założone w 2009 roku studio dla fanów swoich produkcji przeceniło aż jedenaście swoich kultowych tytułów, tak więc każdy z Was powinien wybrać coś dla siebie.

Najbardziej godną uwagi wydaje się być ponad 50-procentowa obniżka produkcji Aralon: Sword and Shadow, która przez wielu uważana jest za najlepszą trójwymiarową grę RPG stworzoną specjalnie z myślą o użytkownikach iPhone’ów i iPadów.

Sporą przecenę zafundowano nam także na bardzo popularnej niegdyś grze Gears (z blisko 5$ do 0,99$!) oraz Pocket RPG (4,99$ > 2,99$). Poza tym, kusząco wygląda obecnie propozycja cenowa na Paper Monsters (2,99$ > 0,99$), Siegecraft (podobnie jak Paper) czy Raid Leader.

Pisząc o promocjach Crescent Moon Games, nie można zapomnieć jeszcze o tym, że przez jakiś czas zupełnie za darmo pobrać można internetową strzelankę Deadlock Online, która jeszcze do niedawna kosztowała prawie 1 dolara.

A skoro już o „darmówkach” mowa, to dodajmy, iż przez ten weekend za friko ściągnąć możemy też MotoHeroz, o której pisaliśmy kiedyś na łamach naszego blogu i kosztowała wówczas prawie 5 złotych.

Przeceny doczekali się wreszcie również fani gry logicznej Treasures of Montezuma 2 oferującej aż 120 poziomów na naprawdę wysokim poziomie audiowizualnym.

Jak więc widzicie, weekendowych ofert specjalnych można w AppStore znaleźć co nie miara. Nie będziemy już zatem przedłużać, żebyście mogli zdążyć pobrać wszystkie interesujące Was tytuły :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button