Kolaże zdjęć

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika porównała aplikacje, które pomogą Wam obliczyć wynagrodzenie. Z kolei do pojedynku staną programy tworzące kolarze zdjęć.

Kalkulator Wynagrodzeń 2015 w prosty sposób potrafi wyliczyć wszystkie składowe dotyczące pensji. Po kliknięciu przycisku „OBLICZ” należy podać kilka informacji. Na początek musicie określić rodzaj umowy. W końcu każda posiada inne koszty. Następnie wystarczy uzupełnić odpowiednie kwoty i gotowe. Program potrafi brać poprawkę na pracujących studentów oraz osoby o kilku etatach. Uwzględnia też składkę chorobową ZUSu i różne wysokości kosztów uzyskania przychodu. Każdą pensję rozbija na wszystkie składowe, a na koniec wysyła lub prezentuje w skali całego roku. Dzięki temu wszystko podane jest jak na dłoni.

20150128-oa-odc-132.00_02_23_05.Still024

Aplikacja Zadane.pl – została stworzona po to, by ułatwić ciężkie życie wszystkich uczniów. Na początek musicie utworzyć konto. Później wystarczy już tylko dodawać pytania i czekać, aż ktoś udzieli na nie odpowiedzi. Całość można przeglądać na bieżąco w specjalnym menu. Ponadto na stronie głównej przewijają się tematy publikowane przez innych użytkowników – im też możecie pomóc. Poruszanie się wśród pytań ułatwia wyszukiwarka. Ponadto do waszej dyspozycji jest też mnóstwo kategorii. Możecie wybierać spośród przedmiotów nauczania, a także poziomu kształcenia. Przekrój jest spory – od podstawówki po liceum i technikum. Przy odrobinie szczęścia można pisać całe zaliczenia z pomocą tego programu. Wystarczy połączenie z Internetem i… ukryty telefon.

W pojedynku spotkały się aplikacje, które łączą kilka fotografii w jedną. PhotoGrid zachwyca prędkością pracy. Wystarczy kilka kliknięć, by stworzyć ciekawy kolaż. Ponadto edytor slajdów i plakatów dodatkowo zwiększa funkcjonalność tej aplikacji. Pic Collage oferuje z kolei większe możliwości. Projekt kolażu jest ograniczony tylko waszą wyobraźnią, a własne dzieła możecie pokazać światu w galerii programu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button