DarmoweGry na iOSiOS

Kitty Pops – myszka, serek, koty i słodkie baloniki

Maybelline to główna bohaterka gry o nazwie Kitty Pops. Maybelline jest myszką, która zauważyła na niebie wielki kawałek sera. Postanowiła za wszelką cenę się do niego dostać. Stwierdziła, że przy pomocy balonów i dobrych wiatrów, osiągnie pełen sukces. Czy faktycznie tak się stanie? 🙂 To zależy tylko od nas!

qef

Gra charakteryzuje się czarno-białą, minimalistyczną grafiką, przywołującą przed oczy pierwsze produkcje na komputery. Retro styl bardzo miło komponuje się ze ścieżką dźwiękową, tworząc świetny klimat do zabawy.

Zacznę nietypowo, bo od sklepu dla gracza – możemy w nim kupić różnego rodzaju balony. Nie różnią się od siebie jakością, lecz względami estetycznymi. Albo odblokujemy je wirtualnymi pieniążkami, albo w formie mikropłatności.

Zważając na to, że uzbieranie 100 monet wcale nie jest takie proste, może się okazać, że będziemy przez całą swoją przygodę z Kitty Pops latać na 2-3 balonach. Mnie to nie przeszkadza, ale o gustach i preferencjach się nie dyskutuje.

qd

W trakcie zabawy bawimy się w porywy wiatru. Dotykając prawej, bądź lewej strony ekranu, przesuwamy balonik mijający kolejne piętra wieżowca. Co jakiś czas wredne kociska próbują zaatakować nasz balon i myszkę. Musimy tak manewrować balonem, by uniknąć kotów siedzących w oknach, drapieżników pędzących z rakietami itp.

Co jaki czas udaje nam się zgarnąć pieniążka z planszy, lecz nie jest to szczególnie prostą sprawą, biorąc pod uwagę zdziczałe kociska i umiejscowienie monet 😉

Pobierz w AppStore.

Review Overview

Pomysł
Wykonanie
Grywalność kibelkowa

Fajne!

Gra do zabicia czasu u lekarza, w kolejce do dentysty, czy na szkolnej przerwie. Bez rewelacji, chociaż gra się całkiem przyjemnie.

Tagi

Podobne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close