Kim Kardashian: Hollywood – zostań gwiazdą jak Twoja przyjaciółka

Kim Kardashian: Hollywood to gra dla dziewczynek, które są fankami Kim Kardashian. Znana ze swoich wielkich … atutów celebrytka, modelka, aktorka, biznesmenka (i tak bez końca) postanowiła wprowadzić do wirtualnego świata Hollywood swoją najlepszą przyjaciółkę – Ciebie. Musisz zrobić wszystko, by kamera Cię pokochała, a ludzie za Tobą szaleli. Dzięki ciągłej pomocy Kim, z pewnością dasz sobie radę!

Za czasów mojego dzieciństwa nie było takich gierek. Jestem jednak pewna, że gdyby istniały, albo gdybym przynajmniej miała do nich dostęp, skakałabym z radości. Produkcja studia Glu skierowana jest do małych fanek Kim Kardashian, które podziwiają swoją idolkę i marzą o podobnej karierze.

Gra umożliwia przejście przez skomplikowane szczeble kariery. Wszystko rozpoczyna się w miejskim butiku, gdzie zaczynamy swoją przygodę u boku Kim. Wśród zadań do wykonania znajdą się sesje zdjęciowe, dobranie odpowiednich ubrań na imprezę, bywanie na bankietach, rozmawianie ze znanymi i cenionymi ludźmi, udzielanie wywiadów, nakręcanie programów telewizyjnych, oraz wiele więcej.

W trakcie gry zdobywamy kolejne poziomy doświadczenia. Im wyższy, tym nasza popularność jest większa. Za zdobyte achievementsy otrzymujemy fanów, pieniądze i specjalne gwiazdki ,,K”. Część ubrań dostępnych w naszej szafie jest darmowa. Za resztę należy zapłacić – wynagrodzenie za sesję zdjęciową powinno wystarczyć na najbardziej kosztowny strój.

Wybranie ścieżki kariery zależy jedynie od nas. Podczas zabawy wybieramy jedną z kilku opcji. Kiedy rozmawiamy z jakąś osobistością na temat proponowanego wyjścia, sami decydujemy o tym, jakiej odpowiedzi udzielimy. Możemy zgodzić się na spotkanie, odmówić, bądź udać że w ogóle nie słyszeliśmy pytania.

Oprawa graficzna aplikacji nie jest jakaś oszałamiająca, lecz wystarczająca dla najmłodszych czytelniczek. Wydaje mi się, że znajdzie się cała masa dziewczyn, które oszaleją na punkcie Kim Kardashian: Hollywood.

Pobierz za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button