Kapsel Run! 2 – druga część kapselkowego runnera od Tybarku

Kapsel Run! 2 to druga część popularnego runnera z kapslem w roli głównej, o którym możecie poczytać pod tym linkiem. Aktualny wpis będzie poświęcony kolejnemu dziełu studia MGD, które jest kontynuacją pierwszej części. Wcielając się w rolę zielonego kawałka metalu, wybieramy się na czadowe wakacje.

2

Gracze lubiący runnery z pewnością docenią zmagania autorów, gdyż efekt jaki osiągnęli jest naprawdę rewelacyjny. Akcja gry toczy się na plaży, w wodzie i pomiędzy górami – jednym zdaniem – wszędzie, gdzie tylko można wybrać się na wymarzone wakacje. Kapsel na swoich cienkich nogach pędzi przez wąskie dróżki, starając się nie potknąć o żaden plażowy obiekt.

Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy gestów. Trochę brakuje mi możliwości korzystania z akcelerometru podczas zmiany ,,pasa”. Bez takiej opcji nasze palce są w wiecznym ruchu. Są odpowiedzialne zarówno za przeskakiwanie nad przeszkodami, prześlizgiwanie się pod nimi, zmianę kierunku biegu, slalomy i inne. Efekt jest taki, że po kilku minutach gry popełniamy błąd, bo najnormalniej w świecie wysiadają nam paluchy.

W trakcie gry zbieramy gwiazdki, power-upy, oraz literki. Za zebrane litery będące częścią zdania stanowiącego element misji, dostajemy dodatkowe punkty. Im więcej punktów, tym lepszy wynik, a co najważniejsze – wyższe miejsce w tabeli.

1

Za zebrane wirtualne pieniążki możemy w sklepie dla gracza kupić outfity dla naszego bohatera, bądź ulepszać poszczególne umiejętności. Wśród nich znajdzie się znany wszystkim magnes, rakiety, szybki start i wiele innych. Diamenty są ekskluzywną walutą w grze i możemy je zdobyć poprzez zakup napoju Tymbark. 100 diamentów to całkiem pokaźna sumka, za która można sprawić sobie przyjemne ubranko.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button