Kapsel Run! – runner od Tymbarku

Runnerów na smartfony znaleźć można całe mnóstwo. Najwidoczniej nie przeszkadza to zupełnie producentowi napojów Tymbark, który niedawno opublikował w Google Play aplikację Kapsel Run.

kapsel2

Zasady gry w opisywanej produkcji w żaden sposób nie odbijają od tych, jakie spotkać można w typowych runnerach. Dostajemy do dyspozycji głównego bohatera, w tym przypadku kapsel, a naszym zadaniem jest poruszanie się nim do przodu tak długo, jak tylko zdołamy. Po drodze musimy – rzecz jasna – zbierać przeróżne bonusy i inne bajery, dzięki którym mamy szansę powiększyć nasz dorobek punktowy.

W Kapsel Run śrubujemy rekordy, by stać się mistrzem. Jak wspomniałem, w trakcie gry zbieramy dodatki, dzięki którym możemy w późniejszym czasie dokupić sobie elementy pomagające nam w biegu. Tymbark pokusił się także o stworzenie kilku kapsli. Jeżeli więc znudzi Wam się ten standardowy, będziecie go mogli zmienić. Rzecz jasna, nie za darmo, a za wirtualną walutę.

kapsel1

Oprawa graficzna runnera na kolana nie powala, ale widziałem już dużo gorsze aplikacje marketingowe, tak więc nie zamierzam do wizualnych aspektów Kapsel Run w ogóle się przyczepiać. Co do dźwięków…kurczę, mogłoby być nieco lepiej.

Mimo że nie lubię, gdy z boomu na aplikacje mobilne robi się reklamy swoje produktu, Kapsel Run wyjątkowo przypadł mi do gustu. Zostawiłem tę grę na swoim smartfonie. Myślę, że od czasu do czasu zabije dla mnie nudę w jesienny dzień.

Kapsel Run do pobrania za darmo w Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 7/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button