Jump Jam! – setki przeszkadzajek w ponad 80 planszach

W Jump Jam! głównym bohaterem jest stworek, który swoim wyglądem bardziej przypomina dinozaura, niż jakiekolwiek znane mi zwierze. Główną umiejętnością postaci jest skakanie po platformach, na wodnej tafli.

Miejsce akcji Jump Jam!

Akcja gry toczy się w kilku różnych lokalizacjach. Po rozpoczęciu przygody, odblokowaniu ulega pierwszy świat (spośród kilku innych), w ramach którego zadaniem gracza jest skakanie po niebieskich elementach, które (w zależności od poziomu) poruszają się, bądź przyjmują bardziej stabilne pozycje.

Sterowanie ogranicza się do wyboru momentu, w którym główny bohater wykonuje skok. Długość przytrzymania palca na wyświetlaczu przekłada się na odległość wykonanej ewolucji, co w konsekwencji daje efekt w postaci trafienia (bądź nie) na najbliższą platformę.

Poza ruchomymi i zatapiającymi się elementami konstrukcyjnymi, w grze nie brakuje przeszkadzajek w postaci kolczastych kul, morderczych ryb i tym podobnych. Wystarczy jedno spotkanie z nimi, by ponieść sromotną porażkę.

Każdy level (a tych jest ponad 80) można przejść z zapleczem 3 gwiazdek. Im szybciej uda nam się pokonać trasę, tym lepszy wynik osiągamy. Konsekwencją bicia własnych rekordów jest zdobywanie złotych monet, które umożliwiają zakupy w ramach produktów dostępnych w sklepie dla gracza.

Podstawowym wydatkiem w Jump Jam! są nowi bohaterowie. Autorzy aplikacji oferują do odblokowania kilkadziesiąt postaci różniących się od siebie wyglądem. Dinozaur-mumia, różowa, landrynkowa pani dinozaurowa z kwiatkiem we włosach, czy dino-panda to tylko niektóre z propozycji :)

Zabawa w Jump Jam! jest przednia. Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Czy produkcja sprawdzi się w rękach wszystkich grup wiekowych użytkowników? W mojej opinii – zdecydowanie tak! ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button