Iron Desert – wojna czołgów i pustynna walka w nowym hicie od my.com

Gry strategiczne to bardzo obszerna kategoria zarówno w AppStore, jak i Google Play. Ciężko jest znaleźć taką, która byłaby naprawdę dobra. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, staramy się wyszukiwać prawdziwe wisienki na torcie. Wydaje mi się, że Iron Desert będzie świetnym kandydatem do tego miana.

Akcja gry toczy się na pustyni (czego zresztą możecie się dowiedzieć już z samego tytułu). Gracze mają okazję na walkę w trybie single, bądź multiplayer. Decydując się na tryb online, musimy pamiętać o tym, że nie tylko my musimy atakować potencjalnych wrogów, lecz również bronić się przed atakami.

Do naszej dyspozycji oddano kawałek bazy, który musi być stale modernizowany. Większość z budynków wymaga natychmiastowej rozbudowy, bądź naprawy. Na wszystko potrzebne są oczywiście pieniądze. Te wirtualne jesteśmy w stanie zapewnić sobie sami, poprzez zbieranie łupów, czy produkcję. Gorzej sprawa się ma, jeżeli mówimy o diamentach. Te na początku owszem – są dostępne, lecz bardzo szybko ulegają wydaniu. Jak pewnie wiecie, ekskluzywna waluta służy przede wszystkim do przyspieszania prac, bądź kupowania przedmiotów, które dla zwykłych śmiertelników nie są dostępne. Trzeba więc abo uzbroić się w cierpliwość, ale przygotować na prawdziwe wydatki.

Sama akcja w grze jest dynamiczna i przyjemna. Bierzemy czynny udział w napaściach, decydując o wystrzałach rakietowych z czołgów, oraz ustawianiu kolejnych jednostek na terenie wroga. Za wygrane walki dostajemy bonusy pieniężne, oraz ropę naftową, która przydaje się głównie go budowania i ulepszania bazy.

Jeśli chodzi o względy estetyczne, to produkcja studia my.com prezentuje się naprawdę dobrze. W przeciwieństwie do innych gier strategicznych, mamy okazję na pobranie dodatkowej wersji graficznej, dzięki której każdy szczegół jest idealnie dopracowany. Jest to dodatkowe zapełnienie pamięci o bodajże 18 mega, więc twórcy już po pobraniu podstawy zachęcają do takiego ulepszenia. Nie jest ono jednak konieczne, jeżeli nie przeszkadza Wam wygląd produkcji ,,podstawowej”, bądź macie zbyt mało miejsca w urządzeniu (co przynajmniej w przypadku nowej aktualizacji systemu iOS jest całkiem prawdopodobne).

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Iron Desert - Fire StormInnova Co. S.a r.l.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button