Incoming! – gobliny atakują!

Tak się jakoś złożyło, że dzisiejszy dzień obfituje w gry z kategorii tower defense. W przypadku Incoming! zmagamy się z nadchodzącymi goblinami, które z fali na falę są coraz silniejsze i cwańsze. W trakcie gry możemy obyć się bez mikropłatności, które oferują autorzy – studio Xyrality.

Podczas obrony staramy się pokonać wrogów z jak najmniejszym nakładem finansowym na budowle. Wśród konstrukcji obronnych spotkamy wieże, specjalne miejsca dla łuczników, oraz inne. Jedne czego potrzebujemy, to pieniędzy i diamentów. Diamenty są ekskluzywną walutą, która przydaje się zakupu specjalnych power-upów.

Gra jest pełna różnych leveli. Jak twierdzą autorzy, do tej pory stworzonych zostało 160 poziomów, a ich liczba będzie stale zwiększana. Sterowanie w grze jest wygodne. Po kliknięciu w wyznaczone miejsce, wyskakuje nam zestaw dostępnych budowli. Możemy wybierać dowolnie pomiędzy konstrukcjami, na które w aktualnej chwili nas stać.

Niektórzy przeciwnicy są bardziej odporni na wystrzeliwane pociski, inni mniej. Na tych słabszych (ilość poszczególnych goblinów i ich umiejętności można sprawdzić przed nadejściem fali) wystarczą tańsze wieże. Uzbrojeni po zęby wrogowie wymagają albo jednego porządnego sprzętu, albo kilku słabszych.

Każdy wybudowany obiekt jest aktualizowany za dopłatą w wirtualnej walucie. Zwiększa się siła ataku i obrażenia goblinów. Z pewnością Incoming! Goblins Attack to gra, która jest w stanie zatrzymać w sobie wielu graczy. Ja, jako fanka wszystkich produkcji ,,defense” z pewnością chętnie będę zaglądać do opisywanej apki.

Oprawa graficzna prezentuje się całkiem dobrze. Można powiedzieć, że dużo lepiej niż w przypadku podobnych gier. Studio postarało się o wiele możliwości rozwoju, dzięki czemu nie mamy szansy na znudzenie się po kilkunastu minutach.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Incoming! Goblins Attack TDXYRALITY GmbHGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button