iMoney – dla tych, co każdego dnia myślą o pieniądzach

Każdy z nas, z wiadomych względów, każdego tygodnia musi poświęcać kilka godzin na sprawy związane z domowym budżetem. Być może wśród naszych Czytelników są jednak osoby, dla których pieniądze i kwestia ich pomnażania są ważniejsze, niż dla innych. Dlatego właśnie na koniec dzisiejszego dnia chcieliśmy przedstawić na łamach naszego blogu bardzo dobrą aplikację iMoney, gdzie można znaleźć wszystkie informacje niezbędne nie tylko graczom giełdowym.

Opisywana przez nas w tym wpisie aplikacja powstała na zlecenie znanego polskiego portalu, Money.pl. Większość z Was kojarzy zapewne tę stronę, dlatego chyba nie musimy Was przekonywać, że mobilny program iMoney to naprawdę rzetelne źródło informacji.

Po uruchomieniu programu na naszym ekranie pojawia się swego rodzaju menu, w którym możemy zaznaczyć, czego szukamy.

W zakładce „Wiadomości” przeczytacie najświeższe informacje związane z rynkiem ekonomiczno-gospodarczym. Poza tym, można w niej znaleźć również starannie wyselekcjonowane newsy ze spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych i rynku NewConnect. Jeśli więc jesteście graczami giełdowymi, to z pewnością powinniście zainstalować sobie iMoney na telefonie (bądź iPadzie), jeśli – z jakichś względów – jeszcze tego nie zrobiliście.

Wspomnianych już przez nas „giełdowców” może też zainteresować fakt, iż aplikacja z tego wpisu pozwala nam na dodanie dowolnej ilości spółek, których wykresy chcemy mieć zawsze przy sobie. Jest to na pewno świetna sprawa, lecz trzeba pamiętać, że dane w iMoney przedstawiane są z 15-minutowym opóźnieniem, dlatego raczej nie są przeznaczone dla bardziej profesjonalnych inwestorów.

O czym jeszcze warto napisać? Na pewno o dostępnych w aplikacji od Money.pl kalkulatorach. Możemy w nich obliczyć sobie, między innymi, ile odsetek uda nam się „wyjąć” z lokaty bankowej albo jaką ilość obcej waluty możemy kupić za konkretną kwotę wyrażaną w polskich złotówkach.

Na uwagę zasługuje w iMoney także i zakładka „Praca” umożliwiająca nam przeszukiwanie aktualnych ofert pracy dla wybranej przez nas branży.

Podsumowując, opisywany w tym wpisie mobilny program można zaliczyć do niezbędnika „w pigułce”, w którym osoby zajmujące się na co dzień pieniędzmi, powinny zawsze znaleźć interesujące ich informacje.

iMoney można pobrać z Google Play i AppStore. W obu przypadkach aplikacja jest bezpłatna, a na iOS-a pojawiła się nawet w wersji specjalnie przeznaczonej dla iPadów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button