Humble Bundle 3 – kup gry za tyle, ile chcesz

Kilka dni temu niezależni wydawcy gier po raz trzeci już zdecydowali się na zorganizowanie akcji Humble Bundle. Dzięki niej można, jak zwykle, kupić za dowolną kwotę produkcje mobilne na Androida. Jakie gry tym razem przygotowano oraz co czeka na najhojniejszych fanów, przeczytacie w dalszej części tego wpisu.

W trzeciej edycji Humble Bundle na wszystkich, którzy dokonają wpłaty czekają cztery produkcje: Fieldrunners, BIT.TRIP BEAT, Uplink i SpaceChem. Dodatkowo, dla tych, co wpłacą więcej pieniędzy od ogólnej średniej, czeka prezent w postaci gry Spirits.Obecnie wystarczy przelać nieco ponad 6$, by dostać pięć produkcji, co raczej nie jest wielką kwotą.

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w akcji otrzymają nie tylko aplikacje na Androida, lecz również wersje tych samych gier na Windowsa (nie tego mobilnego), Mac-a oraz Linuxa. W pakiecie wraz z grami czekają też ścieżki dźwiękowe z owych produkcji, tak więc naprawdę warto zainteresować się opisywaną przez nas inicjatywą.

Oczywiście, swoją wpłatę można przeznaczyć na jeden konkretny bądź kilka celów. Można zatem całą przelaną przez siebie kwotę oddać deweloperom, organizatorom akcji bądź też przeznaczyć na cele charytatywne. Wszystko, czym musimy się przy tym kierować to nasze własne zdanie (i sumienie ;)).

Akcja trwa jeszcze przez 10 dni. Jeżeli chcecie ją wesprzeć, zapraszamy na jej oficjalną stronę.

A oto krótka prezentacja „perełek”, jakie możecie zdobyć dzięki Humble Bundle:

Fieldrunner – gra w stylu tower defense, w którą pograć można zarówno na smartfonie, jak i tablecie. Czekaja Was w niej ogromna ilość poziomów podzielonych na cztery światy, a także świetnie prezentująca się oprawa graficzna. Na co dzień dostępna w Google Play za prawie 3$

BIT.TRIP BEAT – pikselowa produkcja muzyczna. Gracz musi w rytm lecącej w tle melodii odbijać od specjalnej platformy lecące w jej kierunku kwadraty. Poza Humble Bundle, dostać ją można za niecałego dolara.

SpaceChem – tutaj wcielamy się w rolę inżyniera pracującego przy reaktorze chemicznym i musimy robić wszystko, by wytwarzać z różnych surowców związki chemiczne. Gra ta zbiera wysokie noty na wielu portalach, a w Google Play kupić ją można za 5.99$.

Uplink – ciekawa produkcja, w której zostajemy hakerami, a nasza codzienność polega na włamywaniu się do komputerów poczynając od tych domowych, a kończąc na tych należących do poważnych korporacji. W Google Play kosztuje prawie 5 dolarów.

Spirits – ładnie prezentująca się gra zręcznościowa. Nasze zadanie polega w niej na przeprowadzeniu zabłąkanych duszyczek do odpowiedniego miejsca. Na co dzień aplikacja ta dostępna jest za około 3 dolary.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button