Music Hero – zagraj swoje ulubione hity

Niestety gier muzycznych na Androida jest niewiele. Muzyka dla wielu osób to prawie całe życie, a dla znacznej większości bardzo ważna jego część. Dlaczego więc nie ma gier, gdzie bawimy się muzyką, albo po prostu w jej granie? Tylko jedna z nich odniosła sukces. Zna ją prawie każdy – nawet ci, którzy w nią nie grali. To Guitar Hero, do którego mamy nawet dedykowane gitary, na których gramy.

Na podobnej zasadzie odbywa się rozgrywka Music Hero. Wybieramy sobie piosenkę, którą chcemy zagrać z trzech przygotowanych przez twórców. Uruchamia się gra, widzimy trzy paski. Niebieski, zielony i czerwony. Na każdym z nich w naszą stronę przesuwają się kropki. Musimy wciskać je dokładnie w momencie, gdy znajdą się na odpowiednich polach. Na tej podstawie są nam mierzone punkty. To tyle, bo więcej opcji nie trzeba.

Co jednak sprawia, że gra stala się nagle tak popularna i w ciągu 30dni pobrano ją ponad 5 milionów razy? Po pierwsze jest ona darmowa. Po drugie, bardzo przyjemnie się gra i nie jest to rozgrywka trudna, bo zasady są proste. Ostatnie, najważniejsze. Możemy używać w grze swoich utworów z karty pamięci i je grać tak jak te wbudowane już w grę, którą przygotowali nam twórcy. Wybieramy daną piosenkę, gra je sobie „ogarnia” i już możemy wykonywać te utwory, które zechcieliśmy. Nawet nasze ulubione piosenki.

Jeśli chodzi o grafikę i samo wykonanie gry, to stoi ono na wysokim poziomie. Oczywiście to kwestia gustu, ale wszystko wygląda dobrze, nie widać jakichś niedoróbek, czy błędów. Jest stabilnie na wszystkim, na czym ją uruchomiliśmy. Działa bardzo płynnie nawet na starszych smartfonach .

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button