Hotel Dash – nasz klient, nasz pan

Jeżeli lubicie dynamiczne gierki, w których bez przerwy jest coś do roboty, prawdopodobnie przypadnie Wam do gustu Hotel Dash. Gra od PlayFirst dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em. Jak prawdopodobnie już się domyślacie, Waszym zadaniem w opisywanej produkcji będzie prowadzenie hotelu.

hot

Darmowa wersja aplikacji posiada 6 poziomów. By móc cieszyć się kilkoma różnymi hotelami, 40 levelami i masą achievementsów, należy wykupić pełną wersję za promocyjne $2,99. Jeśli jesteście fanami tego typu gier i wiecie, że będziecie spędzać w Hotel Dash dużo czasu, możecie spokojnie wydać trochę prawdziwych pieniędzy. Żałować nie będziecie.

Pierwsze zadania są dość proste, bo polegają na zakwaterowaniu gości, zaniesieniu im bagaży, podaniu odpowiedniego jedzenia, wysprzątaniu pokojów i zebraniu należności. Im szybciej uda nam się wykonać misje, tym większą ilość bonusowej gotówki zgarniemy. Gotówka przekłada się na możliwości ulepszania hotelu.

Głównie musimy skupić się na swojej osobie. Inwestujemy w wózek do przewożenia większej ilości brudów, kupujemy sobie buty do szybkiego poruszania się itp. Ceny nie są zbytnio wysokie, więc po wykonaniu kilku zadań możemy sobie pozwolić na ciekawe ulepszenia.

hor2

Twórcy bez przerwy zachęcają graczy do zakupu pełnej wersji, pokazując nowoczesne hotele, wyświetlając reklamy i bannery. Ok – pełna wersja jest fajna, jednak osoba grająca w darmówkę prędzej dostanie szału, niż po tak notorycznych namowach wykupi pełen pakiet. Ja nie lubię natręctwa, więc za takie zagrania daję spory minus. Prawda jest taka, że 6 poziomów przejdziemy w kilka minut i więcej do gry nie zajrzymy (o ile nie skusimy się na zakup full opcji). Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem, przetestujcie gierkę, by wiedzieć czy warto.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button