Kubuś i Przyjaciele – opieka nad wirtualnym kurczakiem (PL)

Jeżeli nie przeszła Wam jeszcze faza na Pou, to ucieszycie się pewnie z polskiego odpowiednika aplikacji. Kubuś i Przyjaciele to bardzo kolorowa i wesoła produkcja od MGD, w której przychodzi nam opiekować się jednym z trzech kurczaków. Po obejrzeniu krótkiej historyjki na początku gry, wybieramy tą postać, która skradła nasze serce. I tak czekają na nas: Cziko, Stiff i Albert.

kub

Kuraki są wyjątkowo słodkie. Zachowują się w prześmieszny sposób, zachęcając gracza do dalszej zabawy. Mamy okazję na karmienie podopiecznego (również sokami od Kubusia), przebieranie w najróżniejsze stroje, kupowanie prezentów (lizak, mieczyk, czapka), kładzenie spać, oraz najważniejsze – zabawianie.

Trochę ubolewam nad faktem, że twórcy zaoferowali użytkownikom tylko dwie mini-gierki. Lepsze jednak to, niż nic. W jednej z zabaw przychodzi nam sterować kurczakiem na kablu wysokiego napięcia. Musimy podskakiwać w momencie zbliżania się do słupa, zbierać witaminki (głównie owoce i warzywa), oraz ,,budzić” inne kurczaki do przechadzki.

kubb

Druga mini-gra to match 3. Zasady są proste – pacamy w identyczne klocki, które tworzą podwójne, bądź potrójne zestawienia. Na wykonanie zadania mamy kilkadziesiąt sekund. Wygraną są witaminy, za które możemy przede wszystkim rozpieszczać głównego bohatera. Zdarza się, że na ekranie pojawia się również sam Kubuś – stanowi fajny kontrast dla żółtodziobów.

Aplikację polecam głównie dzieciom – jest dopasowana idealnie pod maluchy. Jeżeli dorośli będą chcieli zabawić się w wirtualnych opiekunów, niech również spróbują :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close