Hoots – dopasuj 3 w wersji dla dzieci

Hoots to gra logiczna, w której staramy się ustawić w jednym rzędzie trzy kolorowe sówki. Chodzi o to, aby siedzące na gałązkach ptaki przestawić w taki sposób, by w jednej linii prostej znajdowały się zwierzaki w identycznych barwach. Na całe zadanie mamy 60 sekund. Oznacza to, że po upływie tego czasu, zostajemy podsumowani ze swoich osiągnięć, i … to tyle.

Swoimi wynikami możemy podzielić się z bliskimi za pomocą portali społecznościowych. Jeżeli interesuje nas zabawa za pośrednictwem Game Center, staramy się pobić wynik innych graczy.

Aplikacja prezentuje się bardzo ładnie. Nie powiem, by była wyjątkowo rozwinięta, gdyż nie jest podzielona nawet na poziomy, lecz dla dzieci jest to idealne rozwiązanie. Jak już wspomniałam wyżej, przeciągamy pojedyncze sowy w dowolny sposób, by w jak najlepszym czasie uzyskać trzy takie same kolorystycznie zestawienia.

Jeżeli uda nam się stworzyć taką kombinację, ptaki znikają, a my możemy kontynuować grę dalej. Za jedną trójkę dostajemy trzy punkty. Jeśli w jednym ruchu zbijemy na przykład dwie trójki (bo tak się ustawią zwierzaki na planszy), dostajemy bonus w postaci premii punktowej.

W produkcji studia Simple Machine nie znajdziemy różnych poziomów trudności. Po 60 sekundach kończymy grę, bądź poprawiamy swoje rezultaty. Zegar zaczyna odliczać kolejne sekundy dopiero z pierwszym wykonanym przez nas ruchem.

Dodatkowym ułatwieniem w grze jest to, że nie mamy ograniczenia w przeciąganiu obiektów. Nie muszą być przestawione o jedno oczko, czy dwa. Sowę z jednego rogu możemy wstawić do środka, bądź ustawić na samym środku. Pełna dowolność – to właśnie skłoniło mnie do zaszufladkowania produkcji w kategorii ,,dla dzieci”.

Wygląd aplikacji jest bardzo ładny. Wydaje mi się, że można było się bardziej przyłożyć do możliwości (na przykład podział na levele, czy spełnianie wyznaczonych misji), jednak autorzy najwyraźniej stwierdzili, że nie ma takiej konieczności. Co kto lubi.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button