Hedgehog Adventure – jeżowa platformówka

W tym wpisie zajmiemy się zabawną platformówką z jeżem w roli głównej. Jeżeli przepadacie za tą kategorią gier, powinniście się dobrze bawić. Kolorowa, ładna i obszerna – taka jest produkcja studia Hare.

Do przejścia jest ponad 40 leveli, w których nasz bohater poszukuje jedzenia. Jest bardzo głodny, więc zjada wszystko, na co tylko ma ochotę. Ten łasuch nie zdaje sobie sprawy z tego, że wszędzie czai się niebezpieczeństwo. W Hedgehog Adventure spotkacie takie przeszkody jak płomienie, przepaści, czy ruchome platformy.

Jeżykowi najbardziej smakują truskawki. Są one poustawiane w różnych, często trudno dostępnych miejscach. Aby jeż mógł się do niech dostać, musie mu pomóc.

Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch strzałek z lewej strony ekranu, oraz okrągłego przycisku skoku – prosto i wygodnie. W grze spotkacie się z pewnością z niebieskimi kawałkami lodu, czy kostkami z gwiazdami w środku. Możecie ich używać do zapychania płonących dziur, aby wyznaczy sobie dodatkową ścieżkę.

Jeżeli spotkacie się z bąbelkami, Wasza postać będzie mogła unosić się w powietrzu. Jeśli przetransportujecie klocek w miejsce, w którego wydostają się bąble, również ten przedmiot zostanie uniesiony.

Z pewnością zauważycie sporą ilość serduszek na planszy. Zwykle ulokowane są w takich miejscach, w które normalnie podczas gry nie będziecie zaglądać. Warto jednak wysilić się trochę na dotarcie do czerwonych przedmiotów – umożliwią Wam dalszą zabawę w grze, jeżeli jeż nieszczęśnik wpadnie w niebezpieczeństwo.

Twórcy gry zapewnili swoim użytkownikom różnorodne levele. Jest ich do przejścia ponad 40. Grafika została podzielona na 5 różnych tematów, dzięki czemu nie nudzimy się ,,wzrokowo”. Nie ma możliwości ulepszenia postaci, ale za to można za prawdziwe pieniądze kupić spory zapas żyć. Wydaje mi się, że nie będzie to jednak konieczne. Na planszy jest tyle serduszek, że wystarczą na długie godziny.

Grę zapisałam w folderze ,,kibelkowe”. Jest to jedna z produkcji, w którą gra się przyjemnie, ale … przez kilka minut. Z czasem robi się po prostu nudno. Takie jest moje zdanie, ale jestem przekonana, że Hedgehog Adventure znajdzie swoich wielkich fanów, którzy nie będą mogli się od niej oderwać.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button