Happy Truck – dowieź owoce na bazarek

Wyścigi z owocami na plandece? Może być ciężko, szczególnie jeśli jesteśmy załadowani po brzegi. Nasza ciężarówka nie posiada zakrywanego tyłu, przez co wszystkie przedmioty, jakie będziemy na niej wozić, są na wierzchu. W jaki sposób zabezpieczyć przewożone towary? Po prostu jechać bezpiecznie.

Happy Truck to fajna gierka, w której przychodzi nam wcielić się w postać kierowcy dużego samochodu dostawczego. Produkcja studia 3g60 nie jest wcale tak prosta, na jaką wygląda. Musimy jechać powoli i zwracać uwagę na to, aby żadne owoce, załadowane na przyczepkę nie wypadły na wertepach.

Początkowy etap gry stanowi załadunek towaru. Nad nami znajduje się taśma, z której spadają owoce. Musimy podjechać w odpowiednie miejsce, aby wszystkie produkty zmieściły się do przyczepy i ułożyły w prawidłowy sposób. Chodzi o to, aby w miarę równomiernie zostały ulokowane – takie ich ułożenie zabezpiecza przed wyrzuceniem wystających owoców w trakcie podskoku.

Oczywiście często będzie Wam się zdarzać gubienie towaru po drodze – to nieuniknione w tej grze. Najważniejsze jest jednak to, aby dojechać do maty z choćby jednym owocem. W przeciwnym razie zaczynamy wszystko od nowa.

Wybieramy sposób sterowania autem – albo za pomocą przycisków na ekranie, albo poruszania urządzeniem. Ja preferuję drugi sposób. Musicie zwracać uwagę na nachylenie pojazdu. Jeżeli za szybko zjedziecie z górki, połowa Waszych zapasów może zostać zgubiona, co dodatkowo utrudni Wam poruszanie się po twardych jak skała produktach.

W garażu możecie zmieniać zarówno poszczególne elementy swojego wozu, jak i cały jego wygląd. Oczywiście do tego potrzebujecie pieniędzy. Skąd je wziąć? Albo z uzyskanych punktów w grze, albo z własnego portfela.

Zabawa jest bardzo przyjemna i trudna. Nie jest to gierka, w którą można grać w autobusie. Musicie stabilnie usiąść i wysilić swoje paluszki ;) Do przejścia macie aż 27 plansz, więc z pewnością możecie zabukować sobie kilkadziesiąt dobrych minut.

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
HappyTruck志超 许GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button