Happy Hills 2 – bombarduj betonowe bloczki

Happy Hills 2  to kolorowa i wciągająca gra logiczna. Wcielamy się w niej w rozwalacza perfidnych bloczków, które usadowiły się na kolorowych klockach. Gra przypomina trochę Angry Birds. Naszym zadaniem jest wycelowanie bomby w odpowiednie miejsce na ekranie, aby wszystkie ciążące na klocku bloczki wyrzucić poza plansze.

W każdym levelu mamy do dyspozycji kilka, bądź kilkanaście bomb. Jeżeli uda nam się osiągnąć sukces bez wykorzystywania wszystkich, otrzymamy bonus punktowy. Jeśli jednak ich zabraknie, będziemy musieli zaczynać od nowa.

Produkcja studia Thumbstar oferuje graczowi wiele ulepszeń. W sklepie możecie zakupić power-upy, które przyspieszą niszczenie bloczków. Jak widzicie na ekranie wyżej, przeciwnicy wyglądają bardzo różnie. Różny jest również ich stopień wytrzymałości. Jeżeli wyglądają jak piraci, możecie być pewni, że trudniej będzie Wam się ich pozbyć.

Na górnej części ekranu zauważycie ilość bomb, jakimi obecnie dysponujecie. Kiedy najedziecie palcem na bloczki, zobaczycie kierunek, w jakim się rozsypią po odpaleniu bomby. Oczywiście jedne taki strzał nie wystarczy, aby przejść do kolejnego zadania.

Najlepiej jest spychać klocki w przepaść. Jest to jednak dość trudna sztuka i wymaga od gracza pewnych nabytych umiejętności. Najważniejsze jest to, aby uwolnić smutne klocki od ciężaru bloczków.

W tle zobaczycie wulkan, który co pewien czas wyrzuca kolejne bloki. Nie jest to Wasz przyjaciel. Wręcz odwrotnie – stara się zrobić wszystko, aby biedne skały się zapadały. Kiedy jednak zrzucacie z nich wulkaniczne kamienie, wracają do swojego standardowego poziomu, uśmiechając się do Was szczerze.

Sterowanie jest bardzo wygodne. Nie ma się do czego przyczepić. Szata graficzna bardzo przypadła mi do gustu. Jest kolorowa i po prostu ładna. Efekty dźwiękowe nie są nudne i męczące – można powiedzieć, że pasują do całej zabawy. Do przejścia jest bardzo dużo poziomów, więc nie trzeba się obawiać o to, że gra się za chwilę skończy. Autorzy – studio Thumbstar – obiecują, że będą na bieżąco aktualizować levele. Polecam!

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button