Ham on the Run! – świński bieg po warzywka

Główną bohaterką Ham on the Run! jest różowa świnka. Nie byłoby w niej nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że ta mała wariatka uwielbia skakać po wszelkich możliwych zwierzętach gospodarczych. Wybierając się na małą przebieżkę, zbiera jak najwięcej warzywek, by ulepszać swoje umiejętności.

Glu Games stworzyło naprawdę fajną i przyjazną grę zręcznościową dla dzieci i dorosłych. Możecie być pewni, że do raz zainstalowanej produkcji będziecie często wracać. Co prawda mikropłatności istnieją, ale nie ma konieczności wydawania ani grosza, by bawić się naprawdę dobrze.

Walutą w grze są różnorodne warzywka. To dzięki nim możemy ulepszać swoją bohaterkę, a także kupować jednorazowe power-upy. Warzywa zbieramy z samej planszy, wygrywamy je w slotach, bądź otrzymujemy jako nagrodę za wykonanie questów. Istnieje szansa na wykupienie specjalnych opcji, które zwiększają mnożnik zebranych przedmiotów, przez co dużo szybciej możemy pozwolić sobie na przyjemne zakupy.

Sterowanie świnką jest bardzo proste, bo odbywa się za pomocą jednego palca. Wystarczy dotknąć dowolne miejsce na ekranie, by świnka-skarbonka podskoczyła. Dodatkowe obiekty zdobywamy dzięki pokonywaniu przeszkadzajek (na przykład kur, czy kogutów). Innymi obiektami, które niekoniecznie są przyjazne dla głównej bohaterki są przede wszystkim pułapki z kolcami, rakiety, oraz podobne latające roboty, które tylko czyhają na nasz błąd.

faj

Od strony graficznej aplikacja prezentuje się naprawdę dobrze. Glu Games dobrze wykonało swoją pracę. Możliwości rozwoju jest bardzo dużo, a dzięki temu, że na poszczególne ulepszenia trzeba zapracować, gra może nam towarzyszyć przez dobre miesiące.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button