Gyrotate – tym razem nie match 3, a match 4!

Jeżeli jesteście miłośnikami gier logicznych, polecam Wam Gyrotate. Aplikacja studia GoosTrix wyróżnia się na tle innych przede wszystkim sposobem sterowania, oraz łączeniem minimum czterech elementów, a nie trzech (jak to zwykle bywa w tego typu grach).

Naszym zadaniem w każdym poziomie jest uzyskanie odpowiedniej ilości punktów i zmieszczenie się w wyznaczonym czasie. Plansza wygląda jak wielki ślimak, który podzielony jest jakby na cztery strefy. Każdą możemy poruszać, by w konsekwencji uzyskać identyczne świecidełka.

Pod względem graficznym produkcja może nie prezentuje się najlepiej, lecz mogę Wam zagwarantować, że nie jest to zbyt istotne, gdyż można się porządnie wkręcić. W każdym poziomie mamy wyznaczony czas na wykonane zadania. Na górnym pasku widnieją klocki, które musimy zbić.

W praktyce wygląda to tak, że kręcimy daną częścią planszy, by dopasować elementy. Oczywiście rzadko się zdarza, by to wystarczyło. Zwykle trzeba kilka razy pokombinować, by w końcu trafić czwórkę. Jeśli uda nam się zbić więcej, niż 4 klocki, otrzymujemy bonus.

Bonusami mogą być specjalne bloczki, które zastępują dowolny kolor. Spotkacie się też z zegarami, dzięki którym czas się trochę spowalnia, dając nam dodatkowych kilkanaście sekund.

Jeżeli graliście w znane wszystkim Pet Rescue, czy Candy Crush Saga, możecie być rozczarowani wyglądem. Mimo tego, warto przetestować Gyrotate ze względu na naprawdę ciekawy sposób rozgrywki i ponad 40 achievementsów do wykonania. Polecam fanom gier logicznych, którzy potrzebują czegoś więcej, niż tylko pacania w ekran!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button