Guns’n’Glory Zombies – inwazja zombie… po raz milionowy

Jeżeli nie znudziła Was jeszcze tematyka zombie, którzy chcą zawładnąć naszą planetą, gra o nazwie Guns’n’Glory Zombies powinna Was bez dwóch zdań zainteresować. A jeśli jeszcze lubicie produkcje z gatunku tower defense – na pewno będziecie zadowoleni!

Fabuła w Guns’n’Glory Zombies jest prosta i standardowa do bólu. Ot, mamy inwazję zombiaków, którzy chcą zawładnąć Ziemią i zniszczyć wszystkich żyjących ludzi. Naszym celem, jako graczy, jest powstrzymanie umarlaków i zmuszenie ich do rezygnacji ze swoich niecnych planów.

Cel osiągamy, jak to zwykle w tower defense, poprzez stawianie różnego rodzaju pułapek i broni, mających na celu niszczenie fal wrogów. Początkowo zombiaków chcących dobrać się do naszej skóry nie jest wielu, ale z biegiem czasu robi się coraz gorzej i – oczywiście – trudniej. Poziom trudności jest zadowalający. Łatwo nie jest, ale przesadnie trudno też nie. Mówiąc najprościej, jest tak, jak być powinno.

Guns’n’Glory Zombies jest darmową grą. Niestety, występuje w niej sporo mikropłatności. Możemy kupić różnego rodzaju gadżety albo wirtualne pieniądze, za które dostać można inne bajery pozwalające nam na efektywne rozprawianie się z umarlakami.

Oprawa graficzna opisywanego tytułu jest specyficzna do bólu. Nie dość, że w grze mamy do czynienia z zombiakami ubranymi jak normalni ludzie, to jeszcze akcja toczy się w typowo letniej scenerii, na przykład, na słonecznej, piaszczystej plaży nad morzem.

Guns’n’Glory Zombies do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button