Gun Truck – jedź na patrol i ochroń Ziemię przed zagładą

Gun Truck to pikselowa produkcja od Purple Cult, w której spotkamy się z przeróżnymi kosmicznymi stworami. Naszym zadaniem jest nieprzerwane patrolowanie Ziemi i przestrzeni wokół niej, by szybko reagować na zbliżające się zagrożenia.

Zasiadamy więc za sterami specjalistycznego samochodu i rozpoczynamy strzelankę z obcymi. Niektórzy są dość sprytni i potrafią podejść nas z boku, inni natomiast zmniejszają swoje gabaryty myśląc, że uda im się przemknąć niepostrzeżenie. Gra kończy się w momencie, w którym którykolwiek przeciwnik dostanie się na planetę.

1

Fani pikselowych produkcji będą zachwyceni wyglądem aplikacji. Ja należę do osób, które lubią retro gierki, więc kompletnie nie przeszkadzają mi klockowe obiekty. Ten boski sprzęt, widoczny na zdjęciu z prawej strony jest naszym miejscem pracy. Tak naprawdę jedyną rzeczą, jaką robimy, to strzelanie. Wybieramy wroga, w którego chcemy wycelować nasz pocisk i … tak w kółko.

W kółko to dobrze powiedziane. Samochód jeździ dookoła planety. Obiekty, które nadlatują z różnych stron również są w ciągłym ruchu. To sprawia, że dość ciężko jest nam trafić w obiekt, który sobie upatrzyliśmy za ofiarę. Zanim pacniemy w ekran, zarówno autko, jak i wrogowie, zdążą się przemieścić.

2

Mamy ograniczoną ilość amunicji. Inaczej – jej ładowanie trwa kilka sekund, więc musimy dość precyzyjnie rozkładać siły. Autorzy zadbali o to, by w grze pojawiły się power-upy. Powiem szczerze, że nie są mi do szczęścia potrzebne. Świetnie się bawiłam bez korzystania z dziwnych zielonych kul :)

Podczas gry zbieramy złote monety. Są one naliczane automatycznie. Jeżeli uda nam się zdobyć 500 sztuk, będziemy mogli przejść do epizodu numer 2. Leveli do pokonania jest mnóstwo, więc jest to z pewnością produkcja na długie godziny retro – przyjemności :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button