Gun Builder – stwórz broń doskonałą i przetestuj ją na polu walki

Gun Builder to jedna z ciekawszych aplikacji, jakie testowałam w ostatnim czasie. Spodobała mi się przede wszystkim ze względu na to, że gracz ma duże pole do popisu już od samego początku gry. Jego zadaniem jest skonstruowanie broni, a następnie przetestowanie jej na przeciwnikach.

Uruchamiając grę macie trzy możliwe miejsca ,,pracy”. Pierwsze to warsztat broni, w którym tworzycie najlepsze glocki i karabiny na świecie, drugie to pole z ruchomymi celami, trzecie natomiast, to walka z zombie.

Jeżeli chodzi o budowę samej broni. Tu gracz ma wielkie pole do popisu, gdyż nie jest ograniczony pieniędzmi. Wybiera takie części, jakie według niego najbardziej przydadzą się podczas walki i będą najwygodniejsze w użytku. Przesuwając palcem po ekranie, zmieniamy elementy, które będziemy dopasowywać. Kiedy skończymy, wystarczy kliknąć odpowiednią ikonkę w prawym górnym rogu ekranu.

W drugiej części gry, będziecie mieć szansę na sprawdzenie broni na polu walki. Plus jest taki, że nie walczycie z uzbrojonymi przeciwnikami, lecz tylko z ruchomymi tarczami. Wielkim plusem produkcji jest to, że można w niej używać lasera, zbliżenia i trybu nocnego. Plansze, na których będziecie próbować broń są różnorodne, dzięki czemu się nie nudzą.

Ostatni etap stanowi prawdziwa wojna z zombiakami, która niestety jest płatna. Podsumowując: gra jest bardzo przyjemna. Szata graficzna stoi na wysokim poziomie, mamy duże możliwości personalizacji broni i z pewnością nie będziemy się nudzić przez długie godziny.

Pobierz Gun Builder za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button