Geography Learning – nauka geografii

W jaki sposób najłatwiej się uczymy? W dobrym towarzystwie i podczas zabawy czy też konkurencji. Dlatego tez powstała gra Geography Learning, która łączy przyjemne z pożytecznym. Jesteśmy aktualnie na przełomie semestrów, a więc w okresie wzmożonych zaliczeń, egzaminów, testów wszędzie – czy to w szkołach, czy uczelniach. Liczymy więc, że komuś przyda się właśnie ta aplikacja!

Jak sama nazwa wskazuje, będziemy uczyć się geografii, a konkretnie znajomości map politycznej i fizycznej świata. Na tej pierwszej wskazywać będziemy stolice wszystkich państw na świecie, a na drugiej rzeki, pasma górskie, jedziora, morza, oceany, wyspy, zatoki, cieśniny, kanały, równiny, depresje, pustynie… W skrócie – mnóstwo wszystkiego!

W grze znajdziemy także cztery poziomy trudności. Im on wyższy – tym mniej popularne rzeczy będziemy musieli odgadnąć. Cała rozgrywka odbywa się w taki sposób, że przesuwamy znacznik po mapie świata pokazując w ten sposób miejsce, w którym na przykład jest dane miasto. Aplikacja oblicza odległość o jaką się pomyliliśmy i wyświetla nam ją jednocześnie z punktami, które zależne są od wielkości naszej pomyłki.

Gra posiada także system osiągnięć oraz tablice wyników. Należy jednak zalogować się swoim kontem Google, żeby móc z nich korzystać. Właściwie niepotrzebna funkcja. Brakuje także języka polskiego, choć z angielskim każdy radzi sobie raczej w stopniu przynajmniej dobrym.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button