Monster Jam Game – terenówki na start!

Monster Jam Game to gra studia GameMill Entertainment, w której gracz wciela się w postać kierowcy samochodu terenowego. Zanim do tego dojdzie, musi za dostępne w grze pieniądze zakupić auto na własność. Kiedy już tego dokona, będzie miał okazję na wybranie sposobu zabawy. Wolny przejazd, czy raczej wściekły wyścig z przeciwnikami?

Zacznijmy od garażu. Musimy wybrać samochód, który na początku posłuży nam za środek transportu. Oczywiście wszystkie bryki to terenówki. Niektóre auta oczywiście nie są na Waszą ,,kieszeń” w początkowej fazie gry. Możecie być jednak pewni, że po kilkunastu minutach, no … może kilkudziesięciu, będzie Was stać na te wypasione, kolorowe maszyny.

Wybieracie wolną jazdę po arenie, bądź ściganie się z przeciwnikami. Muszę od razu nadmienić, iż gra nie należy do najłatwiejszych. Sterowanie w niej jest delikatnie mówiąc … toporne. Przytrzymujemy prawej strony ekranu, aby samochód jechał do przodu, lewej, gdy chcemy, aby się cofał. Kierunek terenówce nadajemy poprzez poruszanie urządzeniem. I to ostatnie właśnie sprawia największy problem.

Na trasie będziecie mieć wyznaczone strzałki, za którymi należy się kierować. Możecie niszczyć poustawiane auta, oraz korzystać z podjazdów, w celu wykonania wyjątkowych tricków.

Po każdej jeździe zostajecie podsumowani. Otrzymujecie złote monety, które, jak wspomniałam wyżej, służą do zakupów specjalnych ulepszań, bądź nowych bryk. Zabawa w Monster Jam Game jest przyjemna, lecz trzeba się do niej trochę przyzwyczaić. Główny problem stanowi sterowanie. Ale do niego także można przywyknąć.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button