DarmoweGry na iOSiOS

Monster Jam Game – terenówki na start!

Monster Jam Game to gra studia GameMill Entertainment, w której gracz wciela się w postać kierowcy samochodu terenowego. Zanim do tego dojdzie, musi za dostępne w grze pieniądze zakupić auto na własność. Kiedy już tego dokona, będzie miał okazję na wybranie sposobu zabawy. Wolny przejazd, czy raczej wściekły wyścig z przeciwnikami?

Zacznijmy od garażu. Musimy wybrać samochód, który na początku posłuży nam za środek transportu. Oczywiście wszystkie bryki to terenówki. Niektóre auta oczywiście nie są na Waszą ,,kieszeń” w początkowej fazie gry. Możecie być jednak pewni, że po kilkunastu minutach, no … może kilkudziesięciu, będzie Was stać na te wypasione, kolorowe maszyny.

Wybieracie wolną jazdę po arenie, bądź ściganie się z przeciwnikami. Muszę od razu nadmienić, iż gra nie należy do najłatwiejszych. Sterowanie w niej jest delikatnie mówiąc … toporne. Przytrzymujemy prawej strony ekranu, aby samochód jechał do przodu, lewej, gdy chcemy, aby się cofał. Kierunek terenówce nadajemy poprzez poruszanie urządzeniem. I to ostatnie właśnie sprawia największy problem.

Na trasie będziecie mieć wyznaczone strzałki, za którymi należy się kierować. Możecie niszczyć poustawiane auta, oraz korzystać z podjazdów, w celu wykonania wyjątkowych tricków.

Po każdej jeździe zostajecie podsumowani. Otrzymujecie złote monety, które, jak wspomniałam wyżej, służą do zakupów specjalnych ulepszań, bądź nowych bryk. Zabawa w Monster Jam Game jest przyjemna, lecz trzeba się do niej trochę przyzwyczaić. Główny problem stanowi sterowanie. Ale do niego także można przywyknąć.

icon
Monster Jam GameGameMill Entertainment LLCGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Fajne!

Gierka wyścigowa, w której bez przerwy możecie ulepszać możliwości swoich bryk. Zasiadajcie za kierownicą i cieszcie się wolną jazdą.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close