Garfield Kart – znany obżartuch przerzucił się na gokarty

Kto z nas nie pamięta zabawnego, rudego kota, który siedzi na fotelu i objada się lazanią? Oto nasz bohater – Garfield – stwierdził, iż leżenie do góry brzuchem przestało być modne i zafundował sobie przejażdżkę gokartami. Może nie spali na nich wiele kalorii, ale z pewnością będzie się dobrze bawił. Co stoi na przeszkodzie, abyśmy mogli zabawić się w Garfield Kart? Pieniądze – gra kosztuje ponad 7 złotych – sprawdźcie naszą recenzję, by dowiedzieć się, czy warto zainwestować prawie dychę w grę z kotem w roli głównej.

Twórcy gry zapraszają do dołączenia do Garfielda i jego przyjaciół. Zrobiłam to i nie pożałowałam. W grze wybieramy postać, jaką chcemy się poruszać w gokarcie, a następnie wyruszamy w trasę. Szczególną uwagę w grze zwróciłam na obiekty występujące dookoła toru – znajdziecie na nich znane i lubiane przez wszystkich otoczenia Garfielda – parki, supermarket Mally i wiele innych. Do przejechania jest wiele torów – każdy charakteryzuje się czymś zupełnie innym. Po drodze zbieramy pieniądze, oraz cukierki. Za zebrane fanty możemy ulepszać swoją postać, poprzez dobieranie specjalnych obrań, oraz ozdób.

/

Skoro jeździmy gokartami, oczywiste jest, że za zebrane złote monety będziemy mieć szansę na zmianę ,,wozu”, bądź ulepszenie obecnego. Wszystko niestety kosztuje, dlatego najpierw trzeba porządnie poćwiczyć. Twórcy aplikacji zadbali o to, by gracze mogli dzielić się przygodami ze swoimi znajomymi i stworzyli specjalny tryb, w którym uczestnicy wyścigu mogą łączyć się na jednym torze, niezależnie od tego, czy grają na tabletach, smartfonach, czy komputerach. Jestem zdecydowanie na tak!

Pobierz Garfield Kart za około 7 złotych w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button