Galaxy Pack – odkryj galaktyki w trójwymiarze

Każdego dnia piszemy dla Was kilka recenzji gier bądź programów przeznaczonych na smartfony. Zauważyliśmy jednak, że w ostatnich dniach zabrakło u nas wpisu dotyczącego dobrego narzędzia służącego do personalizacji systemu. Dlatego właśnie postanowiliśmy dzisiaj przedstawić Wam fantastyczną aplikację Galaxy Pack, dzięki której będziecie mogli zamienić nudną tapetę w coś kolorowego i animowanego. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

Fanów tapet animowanych jest zapewne tyle samo, co wrogów. Nic dziwnego. W końcu niektórzy bardziej stawiają na wygląd, a wówczas ruszające się tapety są dla nich doskonałym rozwiązaniem. Są jednak i tacy, co przede wszystkim chcą, by bateria w ich smartfonie na dłużej starczała, dlatego nie inwestują w żadne narzędzia personalizacyjne.

Cóż, jeżeli czytasz ten wpis, ale należysz bardziej do tego drugiego typu osób, to zapewne nic ciekawego w Galaxy Pack nie dostrzeżesz. Jeżeli natomiast „żywych” tapet w Twoim telefonie pod dostatkiem, to zachęcamy do dalszej lektury, bo będzie naprawdę ciekawie.

Opisywane przez nas narzędzie do zbiór jedenastu tapet przedstawiających kolorowe galaktyki, które możemy podziwiać od każdej ze stron, a nawet wejść do ich wnętrza, by móc przyjrzeć się bliżej wszystkim gwiazdom w nich zawartym.

Musimy przyznać, że sam wygląd astronomicznych obiektów zrobił na nas pozytywne wrażenie. Widać, że każda animacja została zrobiona bardzo solidnie. Nie mamy więc w Galaxy Pack do czynienia z żadnymi pikselowymi elementami, które mogłyby rzucać się w oczy za każdym razem, gdy wejdziemy do ekranu głównego w naszym telefonie.

Mimo że już na pierwszy rzut oka wszystkie galaktyki wyglądają niesamowicie, każdą z nich możemy jeszcze osobno dostosowywać do własnych potrzeb. Twórcy narzędzia udostępnili nam opcje służące do, na przykład, zmiany wielkości jądra danej galaktyki, ustawienia tłaj tapety, a nawet wpływania na szybkość poruszania się konkretnego skupiska gwiazd i planet.

Niestety, Galaxy Pack ma jedną, lecz dość istotną, wadę: bardzo źle wpływa na baterię w telefonie. Jeżeli więc nie macie mocnego sprzętu, to wydaje nam się, że powinniście zrezygnować z opisywanego przez nas programu. Bo nie dość, że spowolni Wam system, to jeszcze ukróci działanie baterii do zaledwie kilku godzin.

Galaktyczny zbiór animowanych tapet pobierzecie z Google Play. Jego cena przekracza nieco 5 złotych.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button