Fun Run 2 – wyścigi w trybie multiplayer

Fun Run 2 to bardzo prosta gra wyścigowa oferująca zabawę w trybie multiplayer. Gracz rywalizuje z trzema innymi zawodnikami online. Ma więc nad sobą presję, że by zdobyć pieniążki potrzebne na zakupy i wielką frajdę z wygranej, powinien znaleźć się na podium. Jeśli jesteście chętni na dynamiczną akcję, pobierajcie ;)

Ok – zacznijmy od trybów gry. Możemy najpierw potrenować z komputerowymi graczami, zagrać ze znajomymi, bądź iść na całość i zacząć przygodę z trzema obcymi użytkownikami z całego świata. Najpierw warto potrenować, bo w realnym wyścigu jest niezwykle ciężko.

Naszym celem jest wbiegnięcie na metę na pierwszym miejscu. Podczas biegu korzystamy z dwóch guzików. Jeden służy do podskakiwania a drugi do używania specjalnych mocy. Na planszy znajdują się znaki zapytania. Po wbiegnięciu na nie w lewym dolnym rogu pojawia się ikonka z power-upem. Po pacnięciu na ,,drewniany” guzik, aktywujemy umiejętność i możemy z niej korzystać przez kilka sekund.

Wśród power-upów znajdują się magnesy odpychające i przyciągające naszych rywali, rakiety, pioruny rażące przeciwników, oraz tym podobne – raczej niezbyt znane z innych wyścigówek. Podczas gry musimy pamiętać, że nie tylko my korzystamy z takich ,,bajerów”. Rywale mogą nas pogrążać tak samo często, jak my ich. W konsekwencji bieg jest jedną wielką, szaleńczą walką o przetrwanie.

Za swoje osiągnięcia dostajemy złote monety, za które możemy dekorować swoją postać, bądź inwestować w nową. Nie da się dokupić umiejętności, lecz jedynie dodatki do ubioru.

Muszę powiedzieć, że nie przepadam za produkcjami w których trzeba się liczyć z czasem, czy innymi zawodnikami. W tym przypadku moje zdanie się zmieniło. Bawiłam się rewelacyjnie i polecam tę przyjemność wszystkim!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button