Full Screen Wallpaper – tapeta na pełnym ekranie, bez przycinania!

Zapewne niejednokrotnie spotkaliście się z problemem, że chcieliście ustawić sobie tapetę np. ze zdjęciem swojej dziewczyny. (to tylko przykład). Niestety nie dało się zwykłego zdjęcia ustawić z powodu tego, że Android automatycznie chce przyciąć zdjęcie. Nic się nie da zrobić, żeby tapeta mogła zostać włączona na pełnym ekranie.

Na szczęście możemy poratować się osobnymi aplikacjami, które znajdziemy w Google Play. Jedną z nich jest Full Screen Wallpaper od Offspring Java. Aby ustawić tapetę wybieramy obrazek sobie w jeden z kilku sposobów (menadżer plików, galeria). Następnie ustawiamy, żeby obrazek wyrównywał się do krawędzi ekran i ustawiamy animowaną tapetę Full Screen Wallpaper.  Gotowe!

unnamed2235QI4Nunnamed[1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aplikacja pozwoli nam na ustawianie dwóch róznych tapet zależnie od położenia ekranu. Ciekawe rozwiązanie, które działa bez najmniejszych kłopotów, lecz jest raczej zbędne na smartfonach i przeznaczone jest dla tabletów. Dla słabszych urządzeń została przygotowana opcja zmniejszenia jakości, choć nie widać raczej bez dokładnego przyglądania się, że zdjęcie wygląda gorzej. Możemy także przyciemnić lekko obrazek oraz go rozjaśnić tak, by pasował do ikon i czcionki na pulpicie.

Full Screen Wallpaper jest przepełniony reklamami. Przy uruchomieniu należy uważać, zeby nie kliknąć przypadkiem na którąś z nich. Na szczęście nie pojawiają się żadne powiadomienia, które są niesamowicie irytujące.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button