FRS Ski Cross – zjazdy, skoki i inne manewry na nartach

W końcu znalazłam fajną grę sportową w języku polskim. Co prawda sezon narciarski dobiega końca, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby szusować na mobilnych urządzeniach. Pobierzcie FRS Ski Cross i cieszcie się zaawansowanymi możliwościami gry. Macie do odblokowania dziesiątki tras zjazdowych. Za każdy przejazd możecie otrzymać medal. Otrzymanie medalu skutkuje zarobieniem pieniędzy, za które kupujecie nowy sprzęt. I tak się biznes kręci :)


Przez produkcję Unity przeprowadza nas miła dziewczyna. Wskazuje moment, w którym powinniśmy wystartować, skręcić, czy skoczyć. Daje nam również czysto techniczne wskazówki, jak na przykład konieczność smarowania nart. Doradza w kwestii wyboru sprzętu, czy stroju.

Nie bez powodu wstawiłam powyższe zdjęcie. Widzicie tą czerwoną linię, którą właśnie przekracza zawodnik? Jest to moment, w którym powinniście dotknąć ekranu i nie puszczać go do chwili najechania na kolejną czerwoną linię. Z  takimi elementami spotkacie się na wszystkich zakrętach. Zależnie od dokładności, z jaka wyliczycie dotknięcie ekranu, otrzymujecie, bądź nie dodatkowe 10 punktów.

Poza skrętami, bardzo istotny jest moment wykonania skoku. Kiedy będziecie dojeżdżać do miejsca wyskoku, z pewnością zauważycie tym razem niebieską linię. Kiedy tylko narty ją przekroczą, musicie dotknąć ekranu, aby w się wybić.

Na każdej trasie macie do pokonania pewien rekord czasowy. Aby otrzymać złoty medal, należy przejechać trasę idealnie. Co oznacza idealnie? Za każdym razem, kiedy będziecie startować, skręcać, czy skakać, musicie otrzymywać notę ,,doskonale”. Tylko taka ocena umożliwi Wam zdobycie złota, a w konsekwencji dużej premii.

Za zarobione pieniądze możecie wyposażyć zawodnika w nowe narty, buty, spodnie, kurtkę, czy inne potrzebne gadżety. Nie zapominajcie o zakupie smaru i wykupieniu karnetów na przejazdy. Jeden karnet uprawnia do przejazdu 10 trasami.

Jeżeli jesteśmy już przy trasach, warto wspomnieć, że nie odblokujemy kolejnej, dopóki nie zdobędziemy choćby brązowego medalu na zjeździe poprzedzającym. Trasy nie są długie. Ich przejechanie zajmuje około 30 sekund. Wydaje mi się, że jest to optymalny czas na wykazanie się umiejętnościami. Polecam!

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button