Fozwot – uratuj skradzione jaja królowej w niesamowitej grze zręcznościowej

Takich gier jak Fozwot  jest w AppStore zdecydowanie za mało. Produkcja jest nie tylko rewelacyjna pod względem grywalności, ale gwarantuje również fantastyczne doznania estetyczne. Historia królowej, której jaja zostały skradzione sprawia, że człowiek ma ochotę pokonywać level za levelem, by przywrócić spokój w dziwnym i mrocznym gnieździe.

Rozwot to gąsienica, w rolę której wcielamy się w grze. Przy pomocy urządzenia, sterujemy postacią, lawirując między robakami, dziwnymi istotami i tunelami. Naszym głównym celem jest zbieranie jaj, jednak podobnymi misjami również warto się zająć. Czasem zdarza się tak, że dotarcie do jaja wymaga poświęcenia pewnej ilości życia. Zbieranie białych kul umożliwia uruchomienie power-upu który chroni gąsienicę przez pewien czas.

Wśród broni Fozwot znajdziemy pajęczą sieć, która oplatamy przeciwników, by później uwięzionych pożreć w mgnieniu oka. Do pokonania jest póki co 25 poziomów, lecz daję Wam gwarancję, że szybko się z produkcji studia Lofopi nie wygrzebiecie. Do 9 poziomu dochodziłam kilkadziesiąt minut. Miałam spore problemy z pułapkami.

Graficznie i dźwiękowo jest zdecydowanie wyjątkowo. Produkcja jest wykonana w taki sposób, że mamy wrażenie, że poruszamy się w namalowanym świecie. Dodatkowo sposób sterowania (tylko poprzez poruszanie urządzeniem) sprawia, że wkręcamy się w zabawę bardziej, niż można to sobie wyobrazić.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button