Fly Right! – prawie 80 leveli, szanse na ich przejście – nikłe!

Jesteście ambitni? Jeżeli tak, sprawdźcie swoje siły w Fly Right!. Gra autorstwa Esoteric jest obecnie przeceniona na zero, więc bierzcie, póki na to czas! Na czym polegają zasady neonowego światka? O tym poniżej.

Głównym bohaterem produkcji jest dziwny obiekt wyposażony w silniczek. Paliwo nalane jest do pełna, lecz szybko zużywa się podczas lotu. W sterowaniu pomagają nam zarówno gesty – dotykanie, bądź przytrzymywanie ekranu, oraz poruszanie urządzeniem w celu zmiany kierunku lotu.

Zadania w levelach są różne. Zawsze musimy dolecieć do pewnego miejsca, które po ,,załapaniu” że jesteśmy w środku, zamyka się. Podczas drogi spotykamy jednak wiele przeszkód utrudniających nam dostanie się do celu, nie marnując całego paliwa. Wśród przeszkadzajek znajdą się przede wszystkim bloczki. I tak stwierdzam, że naszym największym wrogiem jest kończące się paliwo…

Produkcja posiada na obecną chwilę 78 poziomów. Ich przejście graniczy z cudem – ja prawie wymiękłam na pierwszej dziesiątce. Jak już wspomniałam wyżej – problemem było paliwo. W najmniej oczekiwanym momencie po prostu się kończyło. Działały mi na nerwy również strzałki kierunkowe napędzane magnesami. Przez nie wielokrotnie lądowałam w miejscach, których chciałam uniknąć. Cóż – błędy początkującego :)

Jeżeli chodzi o podsumowanie i ogólną ocenę aplikacji, to zdecydowanie warto się o nią pokusić. Normalnie trzeba za nią zapłacić kilka złotych, lecz obecnie można ją nabyć za friko. Jeśli lubicie produkcje logiczne i zręcznościowe, które wymagają od Was refleksu, nie będziecie zawiedzeni. Masa plansz, zróżnicowane poziomy trudności i naprawdę ciekawa oprawa audiowizualna!

icon
Fly Right!Brandon StormsGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button