Flick Kick Football – potrenuj rzuty wolne

Skoro Mundial, to nie może zabraknąć aplikacji, w której można w trakcie oczekiwania na kolejne mecze, popykać sobie na ekranie własnego smartfona. Flick Kick Football to świetna propozycja od PikPok.

Wcielając się w postać zawodnika, staramy się wbić wszystkie możliwe piłki do bramki. Wśród przeciwników znajdą się mężczyźni, którzy co prawda nie przypominają wyglądem znanych bramkarzy, ani obrońców, ale swoją miną potrafią rozbroić każdego. Wszyscy widoczni zawodnicy są jakby papierowymi figurkami, które po uderzeniu padają na ziemię, niczym żołnierze na dziecięcej planszy. Ciekawe połączenie! :)

Nie korzystając z systemu mikropłatności nie jesteśmy jakoś nadzwyczaj ograniczeni. Nie możemy jedynie zmieniać wyglądu piłki, obrońców, czy korzystać z niektórych power-upów. Wydaje mi się jednak, że akurat w piłce nożnej power-upy nie są potrzebne, gdyż liczy się nasza celność, a nie kupione umiejętności.

Autorzy umożliwili użytkownikom grę w pojedynkę, jak i ze znajomymi. Skupiając się na treningu, możemy zdecydować się na rzuty karne, poprawianie celności, poprzez wbijanie piłki do specjalnie ustawionych w bramce tarcz, czy konfrontację z zakrywającymi sobie genitalia przeciwnikami.

W grze nie zbieramy monet. Osiągamy jedynie progi punktowe, które następnie sami pobijamy. W zakładce ,,my flick kick” możemy sprawdzić statystyki, wykonywać achievementsy, bądź obejrzeć tabelę wyników.

Tryb multiplayer polega głównie na zabawie z innymi graczami online. Poza zwykłym trybem gry, możemy włączyć bullseye, skillshot, oraz time attack. Podsumowując: każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Jeżeli chodzi o gry sportowe, jakiś czas temu odkryłam Soccer Stars i nie mogę się oderwać. Dwie podobne produkcje na jednym smartfonie dla kobiety, to … o jedną za dużo :)

Pobierz grę w AppStore (banner poniżej), bądź w Googole Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button