FishMoto – a jednak rybie potrzeby jest motocykl!

Mówi się, że człowiekowi religia potrzebna jest tak, jak rybie motocykl. Co do tego pierwszego nie będę się wypowiadał. Jeśli natomiast o to chodzi o tę drugą sprawę, okazuje się, że pływające stworzonka także lubią od czasu do czasu pojeździć sobie w wodzie. Nie wierzycie? Zagrajcie w FishMoto i przekonajcie się sami!

Główną bohaterką gry o nazwie FishMoto jest rybka, która pewnego dnia postanawia zrezygnować ze swojego dotychczasowego sposobu na przemieszczanie się w wodzie i siada za kierownicą motocykla. Naszym zadaniem jest pomóc wspomnianemu stworzeniu dotrzeć do określonego celu. Wbrew pozorom, nie jest to takie proste. Osoby, które miały okazję swego czasu grać w Elasto Manię będą dobrze wiedzieć, o co chodzi.

Levele w grze zmieniają się z każdą naszą grą. Wszystko dlatego, że ich wygląd generowany jest losowo. Nie natraficie więc dwa razy na taką samą planszę. FishMoto nie znudzi Wam się zapewne po kilkudziesięciu minutach. Po pierwsze, oferuje sporo sposobów na rozgrywkę, a po drugie – wygląda naprawdę bardzo dobrze!

Sterowanie w grze opiera się na wirtualnych przyciskach. Dwa z nich służą nam do jazdy w prawo bądź w lewo. Nie zabrakło też przycisku odpowiedzialnego za użycie gazu i „kręciołka” w powietrzu. I choć początkowo ciężko jest w tym wszystkim połapać, później można wymyślać naprawdę ciekawe sposoby na przejazd :)

FishMoto do pobrania za $1,99 w AppStore

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button