Fish Paradise – wirtualne akwarium z mini-gierkami

Jeżeli zawsze marzyliście o tym, by posiadać akwarium z rybkami, a z różnych przyczyn nie jesteście w stanie sobie na nie pozwolić, możecie pobrać Fish Paradise i cieszyć się, co prawda wirtualnymi, ale bardzo sympatycznymi rybkami. Gra z tego wpisu jest obecnie przeceniona i możliwa do nabycia za darmo. Jest standardowa cena wynosi prawie dwa dolary.

Zdziwił mnie poziom zaawansowania produkcji. Poza zwykłym akwarium, w którym hodujemy rybki, karmimy je, i sprzątamy po nich, znajdziemy również kilka mini-gier, dzięki którym zarabiamy pieniądze na kupowanie coraz to lepszych okazów. Problem może się pojawić, kiedy zabraknie nam energii – wtedy do pełnego naładowania musimy poczekać 8 godzin, by dalej móc aktywnie uczestniczyć w upiększaniu swojego akwarium.

W aplikacji studia Kylin zbieramy punkty doświadczenia, które przekładają się na levele. Te natomiast mają związek z odblokowywaniem kolejnych przedmiotów dostępnych w grze. System mini-gierek jest skonstruowany bardzo sprytnie – by móc zagrać i dodatkowo zgarnąć kilka fantów (monet, pereł, gwiazdek doświadczenia, rybek do kolekcji), musimy poświęcić na przykład 25 punktów energii. 100, czyli maksimum ładuje się 8 godzin.

Takie zagranie ma plusy i minusy. Z jednej strony zmusza nas do oczekiwania (co zresztą jest porównywalne do prawdziwego życia właścicieli rybek), a z drugiej zachęca do kupowania specjalnych puszek, które uzupełniają energię. Na start dostajemy bodajże 2 tego typu produkty.

Na potrzeby testów, zużyłam cały przyznany mi zapas i po kilkunastu minutach nie miałam co robić. Karmienie rybek, czyszczenie akwarium i patrzenie na podopiecznych może zając maksymalnie 5 minut. Co później? Albo wyłączmy grę i powracamy do niej, gdy rybki są głodne, a szyby zabrudzone, bądź czekamy pół dnia, aż energia powróci do pożądanego poziomu.

Aplikacja jest bardzo przyjemna w odbiorze. Nie sądzę, bym do niej wracała (jakoś nie mam sentymentu do ryb), jednak jestem pewna, że część naszych Czytelników będzie chciała mieć swoje własne, wirtualne akwarium.

Item not available.
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close