Fish Friends – wyhoduj sobie rybki

Fish Friends to propozycja raczej dla młodszych Czytelników naszego portalu. Jeżeli marzycie o posiadaniu rybek, lecz nie macie możliwości hodowania ich we własnym domu, pomyślcie o wirtualnym akwarium. Rybki pływające na smartfonie potrzebują równie dużej ilości zainteresowania, co te pływające w szklanym naczyniu z wodą.

W przypadku opisywanej aplikacji dość ważne jest połączenie z Facebookiem. Umożliwia ono uruchamianie wielu opcji, które dla zwykłych śmiertelników są niedostępne. I tak na przykład ratowanie żaby wymaga udziału 3 znajomych. W nagrodę za taką pomoc, gracz otrzymuje wynagrodzenie pieniężne.

Za zarobione w grze pieniążki można kupować różnego rodzaju przedmioty i ryby do swojego akwarium. Należy pamiętać o systematycznym czyszczeniu szybek, zmianie podłoża i karmieniu podopiecznych.

Standardowo – oprócz złotych monet, w produkcji studia SocialSoft znajdą się luksusowe kryształki, za które można kupować wypasione przedmioty. Na start dostajemy ich zaledwie kilka, więc albo dalszą zabawę będziemy opłacać, albo przyjedzie nam wieść dość skromny tryb życia.

Pod względem możliwości aplikacja nie prezentuje się jakoś szczególnie. Widywałam identyczne tematycznie gierki, które oferują dużo lepszą zabawę (w dodatku za zupełne friko). Jeśli jednak macie ochotę zabawić się w posiadaczy rybek i niekoniecznie mieć wypasione do granic możliwości akwarium, z pewnością będziecie zadowoleni z nowego nabytku.

Oprawa graficzna apki nie jest szczególnie dobra, lecz nie męczy oczu i nie razi pikselami. Wiadomo – mogłoby być lepiej. Moim zdaniem szkoda Waszych pieniędzy na dokładanie do dość okrojonej gierki, lecz ostateczny wybór należy do Was.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button