Feed Mosquito – nakarm komara

Co prawda sezon letni mamy za sobą (optymiści będą twierdzić, że przed sobą), ale nie przeszkadza to w treningu karmienia komarów. Te paskudne owady latają i gryzą każdego człowieka. Podobno im słodsza krew, tym bardziej przyciąga. W aplikacji o nazwie Feed Mosquito będziecie mieć okazję na wyhodowanie własnych wypasionych komarów, które dzięki Waszej pomocy będą mogły posilać się bez konieczności wpijania się w ciało człowieka.

Widzicie takie małe owady latające pomiędzy czerwonymi kulami a potworkami z białymi oczami? To są właśnie Wasi podopieczni – małe komarki, które mają ochotę na jedzonko. Jak wiadomo, owady tego rodzaju posilają się krwią. Dajemy im szansę na pożywienie w momencie dotknięcia ich na ekranie. Należy zwracać uwagę na to, aby podczas poszukiwania tych maluchów nie trafić paluchem na inne owady – wtedy gra się kończy i nie przechodzimy do kolejnego levelu. Im więcej razy klikniemy na komara, tym większy się staje (prawidłowe gabaryty widzicie wyżej – czerwony osobnik jest porządnie najedzony).

Najważniejsze jest to, abyście zbyt mocno nie nakarmili swojego pupila, gdyż ten z przeżarcia po prostu pęknie, robiąc czerwoną plamę na ekranie. Zabawa nie należy może do najambitniejszych, jednak trzeba się skupić i wyczuć moment, w którym dotykamy ekranu. Można się pobawić chwilę, a następnie odpuścić sobie. Bez dramatu, ale też bez rewelacji.

Pobierz Feed Mosquito za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 5/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button