Crayon Circle – pograjmy w zeszycie

Co powiecie na grę, której akcja toczy się na kartce ze szkolnego zeszytu w kratkę? W głównej roli – kółko narysowane ołówkiem. Przeciwnikami są piły, kolce itp. Zadanie gracza? Dostanie się do wyjścia oznaczonego czarnym punktem i zbieranie serduszek, oznaczających wzrastający poziom życia. Crayon Circle zachwyca grafiką – przez prostotę do serca graczy :)

Na obrazku wyżej widzicie grę po uruchomieniu. Tak, jak wygląda obecnie, tak będziecie ją widzieli dalej. Naciskamy play i jedziemy. Sterujemy kuleczką. Kiedy dotykamy ekranu, czarna kropka, pusta w środku przykleja się do narysowanych elementów. Jeżeli toczy się po jednej platformie, która za chwilę się kończy, należy dotknąć wyświetlacza, aby podskoczyła i przyczepiła się do platformy wyższej (jakby do góry nogami). Kiedy stwierdzimy, że należy zmienić drogę, wystarczy jeszcze raz stuknąć w ekran, aby kulka znowu opadła na dół. Zwracajcie uwagę na przeszkody. Jeżeli główna bohaterka zderzy się z piłą, bądź kolcami, natychmiastowo tracicie życie i zaczynacie level od początku. Podobnie jest w przypadku, kiedy piłeczka spadnie na dół, lub gdy skierujecie ją w górę, gdzie nie ma żadnego punktu, do którego mogłaby przylgnąć.

Przejście pierwszego etapu jest trudne. O drugim nawet nie wspomnę. Wszystkich leveli do pokonania jest niestety tylko osiem, ale twórcy aplikacji obiecują, że systematycznie będą powiększać ich liczbę. Polecam – sprawdźcie się w Crayon Circle.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button