FarmVille 2 – farmerska strategia dla każdego

Prawdopodobnie każdy z Was spotkał się z pierwszą częścią FarmVille. W tym wpisie przedstawię Wam już drugą odsłonę wspomnianej produkcji. FarmVille 2 to bardzo przyjemna gra strategiczna, w której można spędzić wiele godzin. Oczywiście mikropłatności nie zabraknie – jakżeby inaczej – jednak da się przebrnąć bez konieczności dokładania prawdziwych, ciężko zarobionych pieniędzy.

Druga część gry jest pełna kolorowych, nowoczesnych budowli, które sprawiają, że życie na wsi jest prostsze. Po swoim dziadku otrzymaliście kawałek działki. Miła sąsiadka obiecała Waszemu krewnemu, że pomoże Wam w rozpoczęciu przygody. I tak zaczynacie od zboża, a kończycie na wielkim, wiejskim imperium.


Do Waszych zadań będzie należało sadzenie różnego rodzaju zbóż, a następnie sprzedawanie ich na targu. Poza złotymi kłosami, z pewnością będziecie mieć okazję na zajęcie się sadownictwem. Za wszystkie zebrane plony otrzymujecie sowite wynagrodzenie w postaci pieniędzy, kluczy, czy prowiantu.

Musicie zadbać o to, abyście byli samowystarczalni. Zasianie zboża nie jest jeszcze powodem do zadowolenia. Aby urosło, należy je obficie podlać, a następnie poczekać kilkanaście sekund, aż się zazieleni. Taki zestaw nasion pakujecie do worka i dostarczacie do młyna, gdzie zostanie odpowiednio obrobione i przeznaczone do sprzedaży.

W sklepie z budowlami możecie kupić bardzo różnorodne obiekty. Nie będą to tylko drewniane konstrukcje – wręcz odwrotnie – spotkacie się z drzewami i krzakami, które będą w przyszłości rodzić owoce.

Pod względem graficznym, produkcja studia Zynga prezentuje się bardzo dobrze. Podobnie jest, jeżeli chodzi o oprawę dźwiękową. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że FarmVille 2 to zabawa na godziny, a nawet tygodnie. Sąsiednie działki są do wykupienia – co stoi na przeszkodzie, by powiększyć swoje gospodarstwo? ;) Może macie ochotę na prywatny stawik z łodzią?

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
FarmVille 2: Country EscapeZynga Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button