F1 Challenge – poszalej na torze!

Jeśli nie możecie się już doczekać kolejnego sezonu Formuły 1, gra o nazwie F1 Challenge będzie najlepszym lekarstwem na Waszą sportową tęsknotę. Nie zapomnijcie tylko o zapięciu pasów – to nie będzie bowiem spokojna jazda na czterech kołach.

W grze F1 Challenge stajemy przed szansą poprowadzenia bolidu F1 z kilku stajni, jakie w roku 2012 miały okazję jeździć po torach zlokalizowanych na całym świecie. Niestety, to nie błąd. Opisywana produkcja nie została zaktualizowana do bieżącej sytuacji. Jest to, według mnie, spory minus. Na szczęście, jeden z nielicznych.

F1 Challenge nie daje nam możliwości spróbowania swoich sił w całym sezonie rozgrywek Formuły 1. Pozwala jedynie na wykonywanie różnego rodzaju misji, które są odwzorowaniem sytuacji, jakie faktycznie miały miejsce w realnym świecie. Na czym polegają dostępne w grze zadania? Z tym jest różnie. Zazwyczaj chodzi po prostu o ominięcie jakiegoś kierowcy.

Tak jak wspomniałem,  F1 Challenge posiada dane z 2012 roku. Jeśli to Was pocieszy, wszystkie dostępne w grze informacje są zgodne z rzeczywistością, tak więc będziecie mieli okazję pojeździć wirtualnymi kierowcami, będącymi sztucznymi klonami prawdziwych osób, a nie totalnymi podróbkami.

Jeśli chodzi o oprawę audiowizualną, uważam, że F1 Challenge wypada bardzo dobrze na tle swojej konkurencji. Produkcja oferuje naprawdę bardzo dobry wygląd i dźwięki zapierające dech w piersiach. Szkoda tylko, że gra nie jest dostępna za darmo, a trzeba za nią zapłacić. Gdyby nie to, byłoby naprawdę super!

F1 Challenge do pobrania za 5,96 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button