Equalizery dźwięku

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika przygotowała coś specjalnie dla Pań – supermarket z kawalerami do wzięcia. Przybliży Wam również aplikację Sleep Better with Runtastic oraz porówna equalizery dźwięku.

Zaadoptuj Faceta – w aplikacji rządzą panie i stają się klientkami marketu. Z kolei panowie to produkty. Skoro tak, to na czym polegają zakupy? Panie mogą przeglądać profile mężczyzn i same decydują z kim chcą nawiązać kontakt. Jeśli ktoś im wpadnie w oko, to dochodzi do transakcji, czyli uruchomienia korespondencji. Dzięki temu atmosfera jest spokojna i mało nachalna, bo to kobiety decydują z kim chcą zacząć pisać. Aplikacja posiada opcję podglądu odwiedzonych osób, a w koszyku znajduje się lista wybranych partnerów. Apka dodatkowo korzysta z GPS i wyświetla użytkowników w najbliższej okolicy. Mężczyźni nie mają dużego pola manewru, mogą jedynie zaczepić swoją wybrankę. Rozmowa rozpocznie się, gdy pani będzie zainteresowana. Zaadoptuj Faceta używa też hashtagów.

20150128-oa-odc-126.Still016

Sleep Better with Runtastic stara się robić wszystko, abyście obudzili się rano pełni wigoru. Jak to robi? Na początek musicie podać w jaki sposób spędziliście dzień. Dużo stresu w pracy? A może późna kolacja? To wszystko ma wpływ na odpoczynek. Właśnie dlatego należy kliknąć odpowiednie ikony charakteryzujące dzienną aktywność, ustawić godzinę pobudki i położyć się spać. Pamiętajcie tylko, żeby podłączyć telefon do ładowarki i umieścić go obok siebie na łóżku. Po co? Aplikacja dzięki temu będzie analizowała Wasz odpoczynek przez całą noc i rozpocznie wybudzanie w najlepszym momencie. Rano poczujecie się jak nowonarodzeni. Sleep Better with Runtastic udostępnia też statystyki oraz dziennik do analizy snów. Program w podstawowej wersji jest bezpłatny, a po zapłaceniu 8 złotych wyłącza reklamy i udostępnia dodatkowe funkcje. Zaczyna sugerować się fazami księżyca, odblokowuje więcej dzwonków oraz analiz.

Standardowe możliwości odtwarzania muzyki w telefonie nie zawsze są dobre. Na szczęście na rynku istnieją programy, które potrafią znacznie poprawić jakość dźwięku. W dzisiejszym pojedynku Angelika przyjrzy się dwóm propozycjom. Teraz podsumuję obie aplikacje. Equalizer+ to zaawansowany program, który oferuje otwiera cały wachlarz opcji. Świetnie sprawdza się w roli odtwarzacza mp3 i jest intuicyjny w obsłudze. Bass Booster w darmowej wersji kładzie z kolei nacisk na głębokość dźwięku. Nieźle gra, posiada wyjątkowo wygodne menu, ale sporo opcji wymaga dopłaty.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button