Atom Run – 2264 rok i walka o przywrócenie życia

Akcja Atom Run toczy się w 2264 roku w przestrzeni kosmicznej. Wcielamy się w rolę robota o imieniu Elgo. Naszym celem jest znalezienie atomów i cząsteczek, które są kluczowe dla tworzenia nowego życia, które wymarło po wielkiej katastrofie.

Postać przedstawiona na powyższym screenie, to właśnie Elgo. W platformówce przyjdzie nam sterować bohaterem w strefach podzielonych na kilka poziomów.

Sterowanie odbywa się przy pomocy dotykania trzech guzików na ekranie – dwóch strzałek kierunkowych i skoku. Podwójne dotknięcie w ,,jump” powoduje wyższy i silniejszy skok.

Do tej pory zachwycam się oprawa graficzną tytułu. Jest wyjątkowo nowoczesna i miła w odbiorze. Co prawda poruszamy się po mało kolorowych miejscach, lecz uwierzcie mi, że to nie ma najmniejszego znaczenia – ta gra to czysta przyjemność.

Na każdej planszy zbieramy cząsteczki. Poza nimi, zdarza nam się walczyć z czasem. Górna część ekranu wskazuje na czas, jaki pozostał nam do ukończenia zadania i ,,zaliczenia” zegara. Nie zawsze to wychodzi. Przegrana z zegarem nie oznacza braku awansu. Jeżeli tylko dobiegniemy do portalu, awansujemy.

Przeszkód w platformówce znajdziemy wiele. Rozpoczynając od ruchomych platform, przez lasery, robotowe stwory, kończąc na gaźnikach. Trzeba wykazać się sprytem, by móc z dobrym wynikiem przebrnąć przez produkcję.

Studio Fingerlab postarało się o naprawdę genialną aplikację, która posłuży graczowi na bardzo długo. Szczerze polecam i zachęcam do testowania ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Atom RunFingerlab SARLGames14,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button