Egging – jak daleko doniesiesz jajko?

W związku z tym, że Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, postanowiłam przygotować dla Was coś, co każdemu kojarzy się z Wielkanocą – jajka! To nie będzie kolejna aplikacja z pisankami w rolach głównych. W tej grze skupimy się na … noszeniu jajek! Z pewnością nie chodzi tu o ich wysiadywanie, lecz ruszenie pupska z fotela i przejście kilku kroków z wirtualnym jajkiem na łyżce.

Egging to typowo zręcznościowa produkcja, w której wybieramy sobie przedmiot, na którym będziemy nosić jajko. Do dyspozycji oddano nam przeróżne sztućce, oraz inne rzeczy, mało przydatne podczas kucharzenia.

Oczywiście najprostszym ze sztućców jest łyżka. Jej kształt idealnie odpowiada gabarytom jaja. Poza tym, posiada lekko zaokrąglone brzegi, dzięki którym szanowne jajco nie wypada tak łatwo, jak na przykład z widelca, czy noża.

Z dość specyficznych ,,noszarek”, na uwagę zasługuje kostka lodu, oraz banan. O ile jeszcze jako tako dawałam radę z chińskimi pałeczkami, o tyle w przypadku banana było bardzo ciężko. Na górnym pasku wyświetlają nam się metry. Nie myślcie, że podczas zabawy będziecie siedzieć w miejscu. Kiedy już ustabilizujecie jajko, postarajcie się przejść chociaż kilka kroków.

Z łyżką poradziłam sobie bardzo dobrze – mogłam chodzić i chodzić. Nóż, oraz widelec niekoniecznie podołały zadaniu. Jajko co chwila spadało i rozpryskiwało się na podłodze. O bananie nawet nie wspomnę. Kostka lodu i pałeczki to wyższa szkoła jazdy, lecz przy dobrej koordynacji ruchowej, jest szansa na przejście kilku kroków.

Wydaje mi się, że pomysł jest bardzo ciekawy. Synapsemassage zmusza gracza do poruszania się. Dzieciaki z pewnością będą się świetnie bawić podczas walki o metry. Graficznie i dźwiękowo – rewelacja. Prosta, fajna i pogodna aplikacja.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button