EduKoala Fiszki – znasz angielskie słówka? Nie? No to nie odblokujesz telefonu!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak zmotywować się do poszerzenia swojego zasobu angielskiego słownictwa? Jeżeli tak, to mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję. W Android Markecie znaleźć można aplikację „EduKoala Fiszki”, dzięki której nie będziesz już mógł unikać nauki angielskiego, ponieważ w takim wypadku nie będziesz w stanie odblokować własnego smartfona.

Nie ma ukrywać. Autor tego wpisu sam szuka motywacji do nauki języka obcego i dlatego wyszukuje w Android Markecie coraz to nowszych programów, które pozwalają na przyswojenie angielskiego słownictwa oraz nauczenia się nowych określeń czy zwrotów.

Ostatnio w internetowym sklepie od firmy Google pojawił się bardzo ciekawy program „EduKoala Fiszki”. Oczywiście AppsBlog.pl postanowił go przetestować, a następnie napisać Wam o wrażeniach z kilkudziesięciu minut spędzonych nad opisywaną aplikacją. Jeżeli zatem jesteście gotowi na systematyczną pracę z językiem angielskim, czytajcie dalej.

Zacznijmy od omówienia głównych cech EduKoali. Aplikacja ta powstała, by pomagać w nauce  słówek w języku angielskim. Nie robi tego jednak jedynie w sposób tradycyjny, lecz pozwala nam sprawdzić się w dość niecodziennej metodzie nauki, jaką jest quiz pojawiający się przy okazji odblokowywania telefonu.

Jak to wygląda? Gdy chcemy odblokować telefon, na naszym ekranie pojawia się słowo w języku polskim/angielskim, a my musimy wybrać wśród propozycji i  „przenieść” w odpowiednie miejsce właściwe tłumaczenie. Niby nic wielkiego, jednak biorąc pod uwagę ile razy każdego dnia używamy przycisku do odblokowywania, program EduKoala Fiszki zaczyna wydawać się bardzo przydatny.

Oczywiście, poza funkcją, nazwijmy ją edukacyjno-odblokowującą, opisywany w tym wpisie program daje także możliwość rozwiązywana quizu czasowego oraz posiada funkcję rozpoznawania mowy.

Pozostaje nam jedynie napisać, że narzędzie EduKoala Fiszki dostępne jest w Android Markecie za darmo i jest raczej godne polecenia dla wszystkich tych, co chcieliby jeszcze lepiej porozumiewać się w języku obcym.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button