Liczba pobranych aplikacji z AppStore przekroczyła 25 miliardów!

Nareszcie możemy poinformować naszych Czytelników, że użytkownicy systemu iOS pobrali z AppStore już ponad 25 miliardów programów oraz gier. Osoba, która ściągnęła jubileuszową aplikację otrzymała od firmy Apple bon na zakupy o wartości 10 tysięcy dolarów.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że Apple rozpoczęło już odliczanie do pobrania 25-miliardowego pobrania z AppStore. Z tej okazji przygotowano nawet na stronie głównej sklepu internetowego specjalny zegar wyświetlający na żywo ilość programów i gier ściągniętych z mobilnej biblioteki multimediów przygotowanej przez technologicznego giganta ze Stanów Zjednoczonych.

Jak się okazało, nie trzeba było bardzo długo czekać na przekroczenie rekordowej liczby pobrań. Z AppStore zniknął już zegar, a zamiast niego pojawiło się podziękowanie dla użytkowników iOS-a (patrz screen po lewej stronie tego wpisu). Teraz więc wszystkich fanom „jabłuszka” pozostaje już jedynie czekać na święto związane z 50 miliardowym pobraniem, co – biorąc pod uwagę popularność urządzeń Apple – może mieć miejsce szybciej, niż nam wszystkim się wydaje.

A skoro już piszemy o 25-miliardowej ściągniętej aplikacji, to warto napisać również, że historyczny klient AppStore’a ma wkrótce otrzymać bon na zakupy o wartości 10 tysięcy dolarów. Oczywiście szczęśliwiec dzięki wygranej będzie mógł nie tylko pobierać gry i programy, lecz także dostanie możliwość kupowania muzyki, e-booków itp.

Niestety, w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie napisać Wam, w jakim kraju pobrano 25-miliardowy produkt zamieszczony w AppStore. Gdy jednak taka informacja pojawi się w sieci, postaramy się Was poinformować o tym tak szybko, jak to tylko jest możliwe.

Patrząc na kolejny sukces firmy Apple, niektórzy mogą zastanawiać się ile lat będzie trwała jeszcze dominacja
iPhone’ów oraz iPadów. My natomiast zadajemy sobie inne pytanie: kiedy podobną liczbą pobranych aplikacji, będzie mogło poszczycić się Google i jego  Android Market?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button